Klaudia z Rolnik szuka żony i jej kuzynka

i

Autor: instagram

rodzina gwiazd

Klaudia z „Rolnik szuka żony” ma gwiazdę w rodzinie. Jej kuzynka jest znaną aktorką

2024-03-12 17:50

Klaudia z „Rolnik szuka żony” cieszy się już pewną sławą. Teraz okazało się, że nie tylko ona. W jej rodzinie jest również znana aktorka. To kuzynka Klaudii. Wszystko wskazuje na to, że show-biznes to jedna, wielka rodzina.

Klaudia i Valentyn poznali się w 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Para jest ze sobą do dzisiaj. Okazuje się, że nie tylko Klaudia cieszy się sporą sławą. Całkiem niedawno zamieściła zdjęcie ze swoją kuzynką. To znana aktorka.

"Rolnik szuka żony". Tak żyją Valentyn i Klaudia! Młody mężczyzna pochodzi z województwa zachodniopomorskiego

Klaudia z „Rolnik szuka żony” i jej sławna kuzynka

W świecie show biznesu wiele gwiazd ma w nim również swoją rodzinę. Okazało się, że Klaudia z „Rolnik szuka żony” wcale nie odstaje od swoich kolegów „po fachu” w show-biznesie. Kuzynką Klaudii jest znana aktorka - Joanna Jarmołowicz. Aktorka jest gwiazdą z serialu „M jak miłość”. Klaudia zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie, które podpisała: „Kuzyneczka”. Kobiety nie ujawniły, jak bliskie jest ich pokrewieństwo. Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo ta sprawa z pewnością czeka na swoją kontynuację.

M jak miłość - Joanna Jarmołowicz w ciąży! Co dalej z Katią?

Klaudia, Valentyn i kuzynka

i

Autor: instagram

Klaudia to rolniczka z Podlasia, a na planie „Rolnik szuka żony 9” poznała Valentyna - kierownika budowy z Ukrainy. W świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” obwieścili swoje zaręczyny. 

Klaudia z "Rolnik szuka żony" na uroczym zdjęciu z mężczyzną. Rozstała się z Valentynem?!

Najpiękniejsze kobiety w Rolnik szuka żony. One zachwycały we wszystkich edycjach!