Klaudia i Valentyn z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

emocjonalny rollercoaster

Klaudia i Valentyn z „Rolnik szuka żony” podzielili się radosną nowiną! Internauci zasypali ich gratulacjami

2023-12-29 13:28

Specjalny, świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” już za nami. Dostarczył widzom, kolejnej dawki emocji i nieprzewidzianych zdarzeń. Marta Manowska odwiedziła byłych uczestników programu i zajrzała również do Klaudii i Valentyna z 9. edycji. Para podzieliła się radosną nowiną, a w sieci aż zawrzało od gratulacji. Swoją cegiełkę, do wielkich, świątecznych emocji dorzucili również Ania z Kubą.

Program „Rolnik szuka żony” zbliżył do siebie już wiele par, które dzisiaj tworzą nawet szczęśliwe rodziny. Klaudia to rolniczka z Podlasia, a na planie „Rolnik szuka żony 9” poznała Valentyna - kierownika budowy z Ukrainy. Wbrew plotkom, ich związek ma się bardzo dobrze. Swoją relację postanowili rozwijać jeszcze przed finałem 9. edycji. W świątecznym odcinku okazało się, że ich relacja wkroczyła na nowy etap. Widzowie i internauci nie kryją swojego zdziwienia i poruszenia.

Ujawniono nieznane nagrania z "Rolnik szuka żony". Tego nie będzie w TV!

Klaudia i Valentyn z „Rolnik szuka żony” są zaręczeni

Nie tak dawno, spekulowano, że związek Klaudii i Valentyna z „Rolnik szuka żony 9” utknął w martwym punkcie. Parę dzieliła na co dzień duża odległość. Podobno rozważali nawet swoje rozstanie. Tym czasem, w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” obwieścili swoje zaręczyny. „U nas jest jak najbardziej wszystko w porządku, mimo że były różne plotki, że jest między nami coś nie tak. W żadnym momencie nie było kryzysu, więc śmialiśmy się trochę z tego, jak to ludzie odbierają” - zdementowała plotki Klaudia. „Taka zaskoczona byłam i mówię do Valentyna: "no nie gadaj!", a on klęka przede mną” - opowiadała podekscytowana Klaudia Marcie Manowskiej.

Wszystko wskazuje na to, że to kolejna para, która stworzy swoją wymarzoną rodzinę dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Internauci, jak zwykle nie zawiedli: „Jejku ale dziś dzieje się magia! Wielkie Gratulacje!”, „Moja ulubiona para. Klaudia jest świetną dziewczyną. Bardzo się cieszę, że znalazła miłość. Trzymam za Was kciuki kochani”, „O proszę ale niespodzianka i nic się nie wygadali”, „Wszystkiego najlepszego dla Was, fajno się na Was patrzy” - czytamy na Instagramie „Rolnik szuka żony”.

Wszystkie śluby w "Rolnik szuka żony". Ich miłość zrodziła się na oczach kamer - ZDJĘCIA

Anna i Kuba z „Rolnik szuka żony 10” będą mieli dziecko

W świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” nie brakowało niespodzianek. Zaraz po wesołej nowinie Klaudii i Valentyna, widzowie dowiedzieli się, że Ania i Kuba z 10. edycji spodziewają się pociechy. Syn Ani i Kuby ma przyjść na świat wiosną 2024 roku. Widzowie specjalnego odcinka „Rolnik szuka żony” nie mogą narzekać na brak emocji. Marta i Paweł Bodzianni, również spodziewają się dziecka, a Joanna i Kamil Osypowicz, są świeżo po ślubie. Produkcja ogłosiła już kolejną, 11. edycję "Rolnik szuka żony", więc wielkie emocje i perypetie uczestników - już niebawem!

Kuba z „Rolnik szuka żony” w końcu się wytłumaczył. Wcale nie bierze pieniędzy od Ani

Czy Ania z Rolnik szuka żony jest w ciąży?! Fani programu spekulują