gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Tak żyją Valentyn i Klaudia! Młody mężczyzna pochodzi z województwa zachodniopomorskiego

2023-12-29 14:15

„Rolnik szuka żony” to kultowy program TVP. Miliony Polaków śledzą losy rolników i rolniczek z całego kraju. Jednym z takich bohaterów był Valentyn z zachodniopomorskiego Sławna. Co słychać u przystojnego Valentyna i Klaudii z „Rolnik szuka żony”?

„Rolnik szuka żony”. Valentyn znalazł miłość w programie!

Valentyn Krukhinets pochodzi z Ukrainy. Przez długi czas był związany bezpośrednio ze Sławnem, z zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Jego rodzice za to na co dzień mieszkają w Szczecinie. A na miejsce swojego obecnego życia wybrał Podlasie. Szaleństwo, prawda?

Biorąc udział w programie, liczył na znalezienie miłości. Choć jak zaznaczał, nie jest rolnikiem, to z pracą na roli też sobie poradzi. Udało się, poznał piękną Klaudię Waśko, która kupiła jego serce w 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Para od tamtej pory regularnie pokazuje się w TVP i swoich social mediach. Gdy potwierdzili, że są dalej razem i planują wspólnie zamieszkać, internauci nie kryli zadowolenia.

Zaraz potem Klaudia zaczęła chwalić się większą liczbą wspólnych zdjęć. Valentyn za to jest bardziej powściągliwy. Obecnie żyją razem na Podlasiu i łapią piękne chwile.

W rozmowie z „Na żywo” Klaudia opowiedziała o życiu z mężczyzną.

- Dobrze się nam mieszka, dograliśmy się bez najmniejszego problemu. (...) W weekendy staramy się gdzieś wyskoczyć, nad rzekę czy morze, żeby codzienność: praca-dom nas nie przytłoczyła – powiedziała.

Obecnie Klaudia i Valentyn ogłosili swoje zaręczyny

Anna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub z obcokrajowcem, który ją oszukał. Znacie szczegóły?

Jak wygląda związek Klaudii i Valentyna z "Rolnik szuka żony"? Zobacz w naszej galerii zdjęć!