Kevin Spacey

i

Autor: AKPA

Kevin Spacey i kulisy jego spraw sądowych trafią na ekran. Powstaje dokument o życiu aktora

2022-06-28 11:13

Kevin Spacey stanie się bohaterem dwuczęściowego dokumentu. Produkcję, w której zobaczymy m.in. kulisy spraw sądowych, realizuje brytyjska stacja telewizyjna Channel 4. Co jeszcze pojawi się w Spacey Unmasked?

Kevin Spacey powoli wraca na wielkie ekrany. Niedawno ogłosiliśmy, że amerykański aktor wystąpi w historycznej produkcji "1242 - Gateway to the West". To jedna z pierwszych dużych ról od czasów, kiedy oskarżono go o napaść seksualną. To właśnie przez te oskarżenia postanowiono zrezygnować z jego wizerunku w produkcji Ridleya Scotta "Wszystkie pieniądze tego świata" oraz popularnym "House of Cards". Kevin Spacey od wielu miesięcy próbuje walczyć o swoje dobre imię i odbudować reputację w Hollywood. Brytyjska telewizja Channel 4 ogłosiła również, że zrealizuje dokument, w którym widzowie będą mogli przyjrzeć się bliżej życiu aktora oraz licznym sądowym bataliom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin Spacey wraca na ekrany. Aktor zagra w historycznej produkcji!

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Kevin Spacey za kulisami. Powstaje dokument o życiu aktora

Dokument o amerykańskim aktorze zatytułowano "Spacey Unmasked". Według oficjalnych zapowiedzi, tytuł ma być sądowym spojrzeniem na jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych aktorów na świecie. Film zostanie podzielony na dwie części i pokaże nie tylko kulisy spraw sądowych, ale również opowie historię jego kariery - od dzieciństwa i sukcesów na Broadwayu, do osiągnięcia międzynarodowej sławy i wielkiego upadku.

"Kevin Spacey to wciąż jeden z najbardziej szanowanych i podziwianych aktorów naszych czasów. Dzięki swojemu geniuszowi zdobył dwa Oscary i wiele innych nagród. Zaskarbił sobie uznanie krytyków po obu stronach Oceanu, a niesamowity 11-letni sukces w teatrze Old Vic sprawił, że stał się jedną z najważniejszych osób w życiu kulturalnym Londynu, przyjacielem wielu znanych osób i bywalcem rubryk towarzyskich. Nasze filmy będą śledzić rozwijającą się historię zarzutów i związanych z nimi spraw sądowych" - powiedziała w rozmowie z "The Hollywood Reporter" Dorothy Byrne, jedna z producentek dokumentu.

Sonda
Czy Kevin Spacey zasługuje na drugą szansę w Hollywood?