Kevin sam w Nowym Jorku

i

Autor: EAST NEWS

Kevin sam w Nowym Jorku online. Gdzie obejrzeć film w internecie?

2020-12-23 12:53

Kevin sam w Nowym Jorku to druga część kultowego filmu z Macaulayem Culkinem w roli głównej. Kontynuacja Kevina samego w domu weszła na ekrany kin w dwa lata po premierze pierwszej części, w 1992 roku, i również stała się ogromnym hitem, który wszedł do kanonu najpopularniejszych filmów świątecznych. Fabuła Kevina samego w Nowym Jorku rozpoczyna się, gdy rodzina McCallisterów planuje świąteczny wyjazd na Florydę, jednak Kevin przypadkiem wsiada do złego samolotu.

Kevin sam w Nowym Jorku online. Gdzie obejrzeć film w internecie? W drugiej części filmu, w wyniku splotu wielu nieprzewidzianych wydarzeń, Kevin ponownie będzie musiał stawić czoła parze włamywaczy i kolejny raz zastawi na nich sporo niebezpiecznych pułapek. W rolach głównych ponownie możemy zobaczyć Macaulaya Culkina, Joego Pesci, Daniela Sterna czy Catherine O'Hara.

Kevin sam w Nowym Jorku online. Gdzie obejrzeć film w internecie?

Od wielu lat Kevin sam w Nowym Jorku - podobnie jak pierwsza część filmu - emitowane są na Polsacie w okresie świąteczno-noworocznym. Drugą część Kevina zwykle można oglądać w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia lub w Nowy Rok. Film ten można obejrzeć także online. W internecie jest on dostępny na platformie Vod.pl, gdzie za dostęp zapłacimy 12,90 zł, a także na YouTubie, gdzie wypożyczenie kosztuje 17 zł.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE