Kevin sam w domu

i

Autor: EAST NEWS

Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie!

2020-12-24 10:18

2020 rok to wyjątkowa data dla świątecznego hitu, w którym mały Kevin, zostawiony przypadkiem przez rodzinę na Boże Narodzenie w domu, rozprawia się w pojedynkę z dwoma włamywaczami. Odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin, skończył w tym roku 40 lat, a co więcej, od premiery Kevina samego w domu mija dokładnie 30! Film wszedł na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych dokładnie 10 listopada 1990.

Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie? Mimo że wielu Polaków nie może wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez tego świątecznego hitu na Polsacie, okazuje się, że Kevin sam w domu nie jest emitowany na tej stacji aż tak długo, jak mogłoby się wydawać. Pierwszy raz w polsatowskiej świątecznej ramówce Kevin pojawił się dopiero w 2003 roku!

Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie?

Od 2003 roku Polsat tylko raz zrezygnował z emisji Kevina samego w domu na Boże Narodzenie, jednak decyzja stacji spotkała się wówczas z gorącym sprzeciwem widzów. Dla milionów Polaków objerzenie tego filmu całą rodziną w wigilijny lub bożonarodzeniowy wieczór stało się tak ważną tradycją jak łamanie opłatkiem. W tym roku Kevina ponownie będziemy mogli obejrzeć w Wigilię. Polsat wyemituje Kevina samego w domu 24 grudnia o godzinie 20:00. Widzowie, którzy nie zdążą załapać się na emisję w wigilijny wieczór, będą mogli obejrzeć powtórkę - 25 grudnia o godzinie 16:40.

Jak dobrze znasz "Kevina samego w domu"?

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu