Macaulay i Kieran Culkin

i

Autor: DAVID BATCHELOR / REX FEATURES/ East News

Kevin sam w domu - brat Macaulaya także zagrał w tym świątecznym hicie! Jak dziś wygląda?

2019-12-23 10:42

Trudno znaleźć film świąteczny bardziej kultowy niż Kevin sam w domu - zwłaszcza w naszym kraju. Produkcja o rodzinie McCallisterów, którzy, w wyniku pośpiechu podczas świątecznej gorączki, zostawiają ośmioletniego Kevina samego w domu na całe Boże Narodzenie, trafiła na ekrany kin na początku lat 90. Niedługo po premierze film został wyemitowany w czasie Świąt na Polsacie, co zapoczątkowało wieloletnią tradycję, trwającą do dziś.

Kevin sam w domu - jak dziś wygląda brat Macaulaya Culkina, który także zagrał w świątecznym hicie? Mimo że ten film z pewnością widzieliście już wielokrotnie, pewne szczegóły i ciekawostki mogą uciec nawet największym fanom Kevina samego w domu. Zwłaszcza że Kieran Culkin, brat filmowego Kevina, pojawił się w produkcji dosłownie na kilka minut.

Kevin sam w domu - brat Macaulaya Culkina. Jak dziś wygląda Kieran Culkin?

Z aktorskiej rodziny Culkinów to Macaulay zdecydowanie stał się największą gwiazdą. Jednak jego bratu, Kieranowi, również można pozazdrościć dorobku - zwłaszcza obecnie. Jak zapewne zauważyli fani Kevina samego w domu, młodszy o dwa lata brat Macaulaya wcielił się w filmie postać kuzyna Kevina, Fullera, który miał problem z moczeniem się do łóżka. 

Co wiesz o filmie Kevin sam w domu?

Pytanie 1 z 10
Gdzie rozgrywa się akcja filmu?

Urodzony w 1982 roku Kieran Culkin ma dziś już 37 lat i jest w sumie czwartym z siedmiorga dzieci Culkinów. Największą rozpoznawalność przyniosły mu takie filmy jak Scott Pilgrim kontra świat i  Ucieczka od życia, za który został nominowany do Złotego Globu oraz seriale Fargo i Sukcesja - za który nominację do Złotego Globu otrzymał aż dwukrotnie. Obecnie Kieran jest mężem byłej modelki Jazz Charton, a we wrześniu 2019 roku na świat przyszła ich córeczka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Imminent parents #babymoon Post udostępniony przez ᴊᴀᴢᴢ ᴄʜᴀʀᴛᴏɴ (@jazzcharton)