Kevin sam w domu

i

Autor: EAST NEWS

Kevin sam w domu: obsada nowej wersji. To on zastąpi Macaulaya Culkina!

2019-12-12 14:36

Można śmiało powiedzieć, że Kevin sam w domu jest w naszym kraju najważniejszym świątecznym filmem. Kultowa komedia z lat 90. od lat emitowana jest co roku na Polsacie w wigilię Bożego Narodzenia. W pewnym momencie widzowie zaczęli narzekać na przesyt Kevinem i w 2010 roku stacja postanowiła zrezygnować z emisji filmu. Wbrew pozorom decyzja ta nie przypadła Polakom do gustu i pod wpływem petycji, maili i licznych telefonów Polsat przywrócił Kevina samego w domu do świątecznej ramówki. Czy planowa nowa wersja tak kultowego filmu ma jakąkolwiek szansę na sukces?

Kevin sam w domu: obsada nowej wersji. Wiemy już, kto wcieli się w rolę głównego bohatera! Informacje o planach stworzenia nowego Kevina samego w domu pojawiły się już w sierpniu 2019 roku. Wtedy media donosiły, że Disney planuje 'odświeżyć' kilka starych filmów w ramach promocji swojej nowej platformy streamingowej Disney+. Teraz wiadomo już, że prace nad rebootem Kevina samego w domu ruszyły pełną parą.

Kevin sam w domu: obsada nowej wersji

Pierwsze szczegóły na temat nowej wersji filmu udostępnił The Hollywood Reporter. Jak podaje serwis, główną rolę w filmie ma zagrać Archie Yates, młodziutki aktor, który ma za sobą drugoplanową rolę w komediodramacie Jojo Rabbit (produkcja ukaże się w polskich kinach 20 stycznia 2020). W roli filmowych rodziców Yatesa zobaczymy natomiast Ellie Kemper i Roba Delaney.

Okazuje się także, że nowy Kevin może nie być typowym filmem świątecznym. Fabuła filmu ma opowiadać o małżeństwie, które, aby ratować swój dom przed zrujnowaniem, idzie na wojnę z chłopcem, który ukradł bezcenną pamiątkę. The Hollywood Reporter donosi także, że nowa wersja filmu otrzyma inny tytuł. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć w 2020 roku, jak na razie nie jest znana data premiery.