Katarzyna Sawczuk - Instagram, wiek, Mam Talent, piosenki, waga, Czas honoru, wzrost, Dziewczyny z Dubaju

2020-08-06 15:45 kg
Kasia Sawczuk
Autor: wbf

Katarzyna Sawczuk to młoda i zarazem niezwykle zdolna artystka, która może pochwalić się zarówno talentem aktorskim, jak i wokalnym. Do tej pory widzowie mieli okazję podziwiać ją w serialach Czas honoru, Barwy szczęścia czy też Zakochani po uszy oraz w filmach Miasto 44 i Córki dancingu. Sawczuk wystąpiła również w programach Mam talent!, The Voice of Poland, Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami i Od przedszkola do Opola. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o artystce.

Katarzyna Sawczuk - Instagram, wiek, Mam Talent, piosenki, waga, Czas honoru, wzrost, Dziewczyny z Dubaju - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktorki. Kasia Sawczuk rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w 2003 roku, kiedy to po raz pierwszy wystąpiła w programie Od przedszkola do Opola. Zaśpiewała w odcinku z udziałem Katarzyny Gärtner i Haliny Frąckowiak. W 2005 roku ponownie wzięła udział w muzycznym show, w odcinku z Edytą Górniak.

Katarzyna Sawczuk - wiek, wzrost, waga

Sawczuk urodziła się w 1997 roku w Białej Podlaskiej. Aktorka mierzy 166 centymetrów wzrostu, nie wiadomo jednak ile waży.

Katarzyna Sawczuk - Mam Talent

W 2009 roku Kasia Sawczuk wystąpiła w drugiej edycji programu Mam talent!. Zaśpiewała piosenkę Anny German – Tańczące Eurydyki i zachwyciła jurorów. Niestety nie udało jej się przejść do odcinków na żywo. W 2014 roku gwiazda ponownie wystąpiła w programie tylu talent show. Tym razem wzięła udział w The Voice of Poland i dotarła do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Katarzyna Sawczuk - piosenki

W 2019 roku światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Sawczuk - Tak to widzę oraz teledysk do niego.  Muzykę do utworu artystka napisała wraz z pomocą braci Rosińskich, którzy tworzą zespół BeMy, za tekst natomiast odpowiada Kasia oraz Mattia Rosiński.

Katarzyna Sawczyk - Czas honoru, Dziewczyny z Dubaju

Jako aktorka Kasia Sawczuk zadebiutowała w 2012 roku, w serialu Hotel 52. 2 lata później wystąpiła w Czasie honoru, wcielając się w sanitariuszkę Zosię. Gwiazda ma również na koncie występy w produkcjach: Na dobre i na złe, Skazane, Miasto 44, Córki dancingu oraz Belfer. Na początku 2021 roku premierę będzie mieć film Dziewczyny z Dubaju, w którym aktorka wcieli się w jedną z głównych ról.

Katarzyna Sawczuk - Instagram

Aktorka ma oczywiście konto na Instagramie - @sawczukkasia. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
w dzień gorącego lata Post udostępniony przez Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia)
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE