Paulina Gałązka

i

Autor: wbf

Paulina Gałązka - wiek, mąż, dzieci, Instagram, Dziewczyny z Dubaju

2021-11-09 11:08

Paulina Gałązka to absolwentka Wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Widzowie uwielbiają ją za role Joanny Dworzak w Pierwszej miłości, szalonej Mileny z Zakochanych po uszy czy też za rolę aspirant Zuzanny Wasiluk z Archiwisty. Na początku 2021 roku premierę będzie mieć film Dziewczyny z Dubaju, produkowany przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia, w reżyserii Marii Sadowskiej, w którym Paulina Gałązka zagra główną rolę. Poznajcie lepiej piękną aktorkę.

Paulina Gałązka - wiek, Instagram, wzrost, waga, mąż, rodzice, Dziewczyny z Dubaju - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktorki. Paulina Gałązka ma na swoim koncie role w takich serialach jak Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, Przyjaciółki, Na dobre i na złe, Zakochani po uszy czy też Archiwista. Gwiazda zagrała również w produkcjach: Kamienie na szaniec, Powidoki, Serce nie sługa oraz Kobieta sukcesu.

Paulina Gałązka - wiek, wzrost, waga

Paulina Gałązka urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Warszawie. Ma 32 lata i mierzy 168 centymetrów wzrostu. Nie wiadomo ile waży aktorka, ale jedno jest pewne – jej figura jest nieziemska!

Paulina Gałązka - mąż

Aktorka jest zamężna. Jej wybrankiem jest aktor Sindre Sandemo.

Paulina Gałązka - rodzice

Paulina Gałązka chroni swoją prywatność, dlatego nie ma żadnych informacji w temacie rodziców aktorki.

Paulina Gałązka - Znaki, Archiwista, Dziewczyny z Dubaju

Aktorka zagrała w serialach: Archiwista, Drogi wolności, Znaki, Druga szansa, Pierwsza miłość,  Zakochani po uszy. Ma również na koncie role w filmach: Na bank się uda, Kobieta sukcesu, Juliusz, Jak pies z kotem, Serce nie sługa oraz Zabawa zabawa. 22 listopada 2021 roku premierę będzie mieć produkcja Dziewczyny z Dubaju, w której aktorka gra główną rolę.

Paulina Gałązka - Instagram

Aktorka ma oczywiście konto na Instagramie - @paulina.galazka. Dodaje tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Kilka z nich znajdziecie poniżej.

Afera z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska wykorzystane?