Katarzyna Ptasińska: wiek, Instagram, M jak miłość, Na Wspólnej, życiorys. Kim jest aktorka?

2019-09-21 22:27
Katarzyna Ptasińska
Autor: WBF

Katarzyna Ptasińska: wiek, Instagram, M jak miłość, Na Wspólnej - to zagadnienia na temat polskiej aktorki, które ciekawią was najbardziej. Katarzyna Ptasińska jest przede wszystkim aktorką teatralną i musicalową, od pewnego czasu związana z Teatrem Kamienica. Fanom seriali z pewnością znana jest ze swoich ról m.in. w M jak miłość czy Na Wspólnej.

Katarzyna Ptasińska: wiek, Instagram, M jak miłość, Na Wspólnej, życiorys. Kim jest aktorka? Te frazy na temat Kasi Ptasińskiej wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Co warto wiedzieć o polskiej aktorce? Niedawno zagrała epizod w serialu Pułapka u boku Agaty Kuleszy, a jej debiutem była etiuda filmowa pod tytułem Lalka w 2010 roku.

Katarzyna Ptasińska: wiek

Aktorka urodziła się 16 października 1989 roku w Lublinie. W 2019 skończy 30 lat.

Katarzyna Ptasińska: Instagram

Instagram Katarzyny to kasiaptasiaptasinska. Aktorka dzieli się tu zarówno zdjęciami związanymi ze swoją pracą - np. odnośnie do premier teatralnych, ale także wrzuca zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie pochwaliła się np., że udało jej się za pierwszym razem zdać prawo jazdy oraz że będziemy mogli oglądać ją w kolejnej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Katarzyna Ptasińska: M jak miłość

W 2012 roku Katarzyna dołączyła do obsady telenoweli TVP2, w której wcielała się w postać Ali Kozłowskiej, przyjaciółki Łukasza. Mimo że bardzo szybko stała się jedną z ulubienic widzów, Ptasińska zrezygnowała z grania w M jak miłość.

Katarzyna Ptasińska: Na Wspólnej

Aktorka bardzo znana jest także ze swojej roli Beaty Wrońskiej, w TVN-owskim serialu Na Wspólnej. W tej roli Katarzynę można oglądać cały czas, a jej wątek jest stale rozwijany.

Katarzyna Ptasińska: życiorys

O aktorce nie ma w sieci zbyt wielu informacji. Swiatseriali.pl podaje, że studiowała historię na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktorstwo w Łódzkiej szkole filmowej. Oprócz talentu aktorskiego Ptasińska obdarzona jest także talentem wokalnym, dobrze radzi sobie również z tańcem, dzięki czemu można oglądać ją m.in. w musicalu Chicago.

NAJNOWSZE