Robert Koszucki - dzieci, brat, mister, żona, wzrost, wiek, Instagram

2019-09-08 17:14 k.w.
Robert Koszucki
Autor: wbf

Robert Koszucki to polski aktor teatralny i filmowy oraz prezenter telewizyjny. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zadebiutował w 2002 roku rolą Roberta Szwarca w serialu Samo Życie. Później występował w produkcji Fala zbrodni, a od 2007 roku widzowie mogą go oglądać w serialu Na dobre i na złe. Czego jeszcze nie wiecie o Robercie Koszuckim? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o artyście.

Robert Koszucki - dzieci, brat, mister, żona, wzrost, wiek, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują wszystkich fanów aktora. Gwiazdor ma na swoim koncie występ w takich produkcjach jak: Kryminalni, Glina, M jak miłość, Pierwsza miłość, Och, Karol 2, Komisarz Alex czy też Ojciec Mateusz. Aktor grał również na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu, Teatru STU czy też Wrocławskiego Teatru Współczesnego. W nabliższym czasie widzowie będą mogli go oglądać w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Robert Koszucki - wiek, wzrost

Robert Koszucki urodził się 18 lipca 1977 roku w Krakowie. Ma  41 lat oraz 189 cm wzrostu.

Robert Koszucki - dzieci, żona, brat

Aktor jest żonaty. Jego wybranką jest Karolina Szykier-Koszucka, z którą ma córkę Leę. Robert Koszucki ma brata bliźniaka - Konrada.

Robert Koszucki - mister

W 1997 wziął udział w konkursie Mister Poland. Aktor zwyciężył i otrzymał tysiąc dolarów. Po wygranej reprezentował Polskę w konkursie Mister World 1998, niestety nie zakwalifikował się do finałowej dwunastki.

Robert Koszucki - Instagram

Robert Koszucki ma konto na Instagramie, na którym dzieli się zarówno zdjęciami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Znajdziecie go pod nickiem @robert.koszucki.

NAJNOWSZE