Katarzyna Dąbrowska: wiek, wzrost, Instagram, mąż, piosenki, teatr

2019-03-03 12:29
Katarzyna Dąbrowska
Autor: WBF Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska: wiek, wzrost, Instagram, mąż, piosenki, teatr - to zapytania, które ciekawią was najbardziej na temat aktorki Na dobre i na złe. Zbieramy je w jednym newsie!

Katarzyna Dąbrowska: wiek, wzrost, Instagram, mąż, piosenki, teatr - te frazy na temat aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Katarzynie Dąbrowskiej? Oprócz tego, że jest znakomitą aktorką, jest także obdarzona wspaniałym talentem wokalnym. Jak poradzi sobie w najnowszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Dowiemy się już niebawem!

Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram

Katarzyna Dąbrowska: wiek

Aktorka urodziła się 14 marca 1984 - w 2019 skończy 35 lat.

Katarzyna Dąbrowska: wzrost

Kasia zdecydowanie zalicza się do wysokich kobiet - mierzy 175 cm wzrostu.

Katarzyna Dąbrowska: Instagram

Instagram Kasi to kasiadabrowska. Aktorka wrzuca zarówno sporo zdjęć ze swojego życia zawodowego - na przykład z planu serialu Na dobre i na złe, jak również dzieli się zdjęciami ze swoich prywatnych chwil.

Katarzyna Dąbrowska: mąż

Kasia bardzo ceni swoje życie osobiste i nie opowiada o nim za wiele w mediach. Informacji na temat jej partnera próżno szukać także w mediach społecznościowych aktorki. Kilka lat temu pojawiły się plotki, jakoby coś więcej łączyło ją z serialowym partnerem, Grzegorzem Daukszewiczem, okazały się jednak nieprawdziwe.

Katarzyna Dąbrowska: piosenki

Dąbrowska wraz z dwiema wokalistkami tworzy trio nazywające się Amok. W 2011 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu. Piosenki Kasi można znaleźć także na YouTubie:

Katarzyna Dąbrowska: teatr

Dąbrowska ma na koncie kilka ról teatralnych. Była związana m.in. z Teatrem Współczesnym, Teatrem Polskim czy Teatrem Montownia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE