Gwiazdy

Karolina Gilon dodała nowe zdjęcie z ukochanym. Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół

2024-04-11 15:05

Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński poznali się w popularnym show "Love Island. Wyspa miłości". Początkowo ukrywali swoją relację, jednak "internetowi detektywi" od jakiegoś czasu podejrzewali, że są razem. Prowadząca format i uczestnik 7. edycji w końcu obwieścili światu, że są razem. Od tej pory chętnie dzielą się z internautami zdjęciami ze wspólnych eskapad. Najnowsza fotografia na Instagramie byłej uczestniczki "Top model" zachwyciła fanów, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Randkowe show "Love Island. Wyspa miłości" połączyło wiele par. Dzięki programowi miłość znalazła sama prowadząca Karolina Gilon. Choć ona i Mateusz Świerczyński poznali się na Wyspie Miłości, to związali się dopiero po pewnym czasie. Fani formatu nie kryją radości z tego faktu, że Gilon i Świerczyński są razem i z zapartym tchem obserwują, co dzieje się w ich życiu.

short - ramowka polsatu - Karolina Gilon - o chłopakach na Love Island

Karolina Gilon wrzuciła nowe zdjęcia z Mateuszem Świerczyńskim. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Karolina Gilon jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami zarówno ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Od momentu ujawnienia związku z uczestnikiem 7. edycji show, które prowadzi, na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć i filmików, na których pozuje ze swoim ukochanym. Widać, że ich relacja kwitnie, a para jest w sobie szaleńczo zakochana. Ostatni post modelki, na którym pozuje z Mateuszem w blasku zachodzącego słońca w hiszpańskiej Andaluzji, zachwycił jej obserwatorów, którzy zwrócili uwagę nie tylko na piękne widoki, ale przede wszystkim na to, że Karolina i Mateusz są do siebie bardzo podobni.

Jak rodzeństwo. Tak podobni 😍❤️

Macie takie same oczy 🔥🔥

Strasznie wizualnie do siebie pasujecie! ❤️ Dużo szczęścia!

Ale podobni jesteście ❤️🔥😍 - piszą internauci.

Pod postem pojawił się także komentarz koleżanki ze stacji Marceliny Zawadzkiej, która również zwróciła uwagę na uderzające podobieństwo pary:

Ale słodcy i piękni (nawet podobni troszkę z oczu :) odważyłam się tak powiedzieć bo w sumie mi i Maxowi też tak mówią i mi tam to nie przeszkadza :* mam nadzieję że Ci też Karolcia (a zresztą znam Cię wiem, że Ci też nie będzie - napisała.

Zgadzacie się z tą opinią? Czy może internauci, dopatrując się podobieństwa między Karoliną Gilon i Mateuszem Świerczyńskim nieco przesadzają?