Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w 'pierwszym polskim HORRORZE z krwi i kości'!

2019-10-28 16:12 kw
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Autor: wbf

Tego nikt zupełnie się nie spodziewał! Już wkrótce na wielkim ekranie będziemy mieli okazję, zobaczyć Julię Wieniawę oraz Wiktorię Gąsiewską, które zagrają w... horrorze. Jak dowiadujemy się z opisu produkcji, ma być to 'pierwszy polski horror z krwi i kości'. W obsadzie oprócz młodych aktorek z Rodzinki.pl zobaczymy również Gabrielę Muskałę, Stanisława Cywkę oraz Mirosława Zbrojewicza. Za reżyserię odpowiada Bartosz Kowalski. Sprawdźcie szczegóły filmu!

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w 'pierwszym polskim HORRORZE z krwi i kości'! W lesie dziś nie zaśnie nikt to film, który z pewnością będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2020 roku. Opowie o grupie nastolatków, którzy są uzależnieni od technologii. Trafiają na obóz offline, który ma miejsce w środku lasu. Tam dowiedzą się, że życie nie kończy się na Internecie. Ono kończy się bez Internetu. 

W lesie dziś nie zaśnie nikt - fabuła

Jak czytamy w opisie filmu na Filmweb.pl, akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W lesie dziś nie zaśnie nikt - obsada

Wiadomo już, że w horrorze zobaczymy Julię Wieniawę oraz Wiktorię Gąsiewską. Oprócz nich wystąpią: Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa oraz Mirosław Zbrojewicz.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - premiera

Polski horror wejdzie do kin w piątek 13 marca 2020 roku.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - teaser

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE