Siostra Julii Wieniawy też jest aktorką! Jak wygląda Alicja Wieniawa?

2019-10-15 18:25 kw
Julia Wieniawa
Autor: wbf

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak Kobiety mafii, Kobieta sukcesu, Serce nie sługa czy też Rodzinka.pl. Okazuje się, że o aktorskiej karierze marzy również jej młodsza siostra – Alicja Wieniawa. Już wkrótce będziemy mieli okazję oglądać ją w jednym z najpopularniejszych, polskich seriali. Jak wygląda siostra Julii Wieniawy? Czy osiągnie równie duży sukces?

Siostra Julii Wieniawy też jest aktorką! Jak wygląda Alicja Wieniawa? Julia Wieniawa to bardzo zdolna, młoda kobieta. Jest aktorką, piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną i świetnie sprawdza się w każdej z tych ról. Okazuje się, że jej śladami podąża młodsza siostra – Alicja. Nastolatka ma już za sobą aktorski debiut. Widzowie mieli okazję obejrzeć ją w produkcjach Zawsze warto, Oko za oko oraz Mecenas Lena Barska. Jak wygląda siostra Julii Wieniawy?

Alicja Wieniawa - osiągnie równie duży sukces jak siostra?

Alicja Wieniawa jest siostrą jednej z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ma 16 lat i już wkrótce wystąpi w serialu Na dobre i na złe. Nastolatka zagra postać Niny Chmurki, która trafi do szpitala w związku ze skoliozą. Będzie musiała przejść skomplikowaną operację w placówce w Leśnej Górze. Pacjentka trafi pod skrzydła Julki oraz Hani. Dla Alicji nie będzie to jednak debiut aktorski. Nastolatka ma za swoim koncie występy w takich telewizyjnych serialach jak Oko za oko, Zawsze warto czy też Mecenas Lena Barska. 

Trzeba przyznać, że Alicja jest zarówno zdolną, jak i piękną nastolatką. Poniżej znajdziecie jej zdjęcia:

756. odcinek Na dobre i na złe, z udziałem Alicji Wieniawy zostanie wyemitowany już 13 listopada 2019, o godzinie 20:55 w TVP2.

NAJNOWSZE