Joker 2

i

Autor: Everett Collection/East News/Rex Features/Kristin Callahan/Shutterstock Joker 2 - kiedy pierwszy trailer?

Filmy 2024

Joker 2 - oficjalny plakat filmu z Lady Gagą i Joaquinem Phoenixem. Jest data premiery zwiastuna

2024-04-03 13:13

"Joker: Folie à deux", czyli druga część "Jokera", to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku. Będzie to sequel oscarowego przeboju z Joaquinem Phoenixem w głównej roli. W drugiej części dołączy do niego Lady Gaga. Na początku kwietnia zaprezentowano oficjalny plakat oraz podano datę premiery pierwszego trailera.

Powraca film, który 5 lat temu przyciągnął do kin miliony widzów. Już za kilka miesięcy premiera drugiej części kultowego "Jokera" z 2019 roku. Wiadomo, że w tytułową rolę ponownie wcieli się Joaquin Phoenix, który za tę kreację dostał Oscara. Tym razem nie będzie to jednak jedyna główna postać. Dołączy do niego Harley Quinn. Tę postać w "Joker: Folie à deux" odgrywa Lady Gaga, która ma już za sobą dwie duże główne role w "Narodzinach gwiazdy" i "Domu Gucci". Jak poradzi sobie jako szalona ukochana Jokera? Pierwsze fragmenty zobaczymy w zwiastunie, którego data premiery jest już znana. Twórcy pokazali także oficjalny plakat, który zachwycił internautów.

Tyle Lady Gaga zarobi za "Jokera 2". Ta kwota zwala z nóg!

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Joker 2 - plakat i zwiastun

Oficjalny plakat filmu "Joker: Folie à deux" został zaprezentowany 2 kwietnia. Pokazała go Lady Gaga, która zamieściła go na swoich oficjalnych profilach na X i Instagramie. - Świat jest sceną - napisała aktorka w poście. Zdradziła także, kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun. Trailer zostanie opublikowany we wtorek, 9 kwietnia br.

Joker 2 - kiedy premiera?

Data premiery filmu "Joker: Folie a Deux" to informacja, którą chce poznać wielu fanów dobrego kina. Na obejrzenie produkcji trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. Zaplanowana data premiery drugiej części Jokera to 4 października 2024.