Joker 2 - Lady Gaga potwierdza swój udział w kontynuacji! Będzie nową Harley Quinn?

2022-08-05 10:44 Leon Pietrzak
Lady Gaga / Phoenix / Joker
Autor: Rex Features/East News

To już pewne! Lady Gaga zagra w filmie "Joker: Folie à deux". O jej roli w nadchodzącej kontynuacji mówiło się już od kilku tygodni. Teraz plotki stają się rzeczywistością! Czy artystka będzie nową Harley Quinn?

Joker 2 powraca, a razem z nim Joaquin Phoenix. Twórca filmu udostępnił z początkiem czerwca pierwsze zdjęcie, które potwierdziło, że prace nad scenariuszem do kontynuacji dobiegają końca. To właśnie wtedy poznaliśmy również nowy tytuł kolejnej odsłony, która ma być musicalem. Kontynuację nazwano "Joker: Folie à deux". Francuskie sformułowanie odnosi się do zaburzenia, które wiąże się urojeniami i złudzeniami. Wszystkie szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione i ciągle wiemy niewiele o następnym filmie Todda Philipsa. Ogromne emocje zbudził jednak nowy wpis Lady Gagi, który potwierdził, że gwiazda pojawi się na ekranie u boku Jokera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Który Joker jest najlepszy? Wszystkie twarze wroga Batmana

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Lady Gaga zagra Harley Quinn!

W nowym Jokerze pojawi się oczywiście Joaquin Phoenix, który za swoją rolę dostał złotego rycerzyka. W nowej historii będzie występował wspólnie z Lady Gagą, która oficjalnie potwierdziła swój udział w nadchodzącym projekcie. Artystka wcieli się w szaloną i zakochaną Harley Quinn. W mediach społecznościowych pochwaliła się krótkim i tajemniczym materiałem, na którym zobaczymy również datę premiery.

Sonda
Joker jako musical. Dobry pomysł?

Joker 2 - data premiery. Kiedy druga część?

Nie mamy jeszcze zarysu fabuły, ale patrząc na obsadę i tytuł filmu, możemy przypuszczać, że głównym wątkiem będzie relacja między Jokerem i Harley Quinn. Kolejna część ma być również musicalem, co zaskoczyło wielu widzów. Czy nowa produkcja Philipsa będzie kasowym sukcesem i okaże się równie dobra, co "jedynka"? Przekonamy się już 4 października 2024 r.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE