John Cena

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

John Cena zawalczy o fotel prezydenta USA w politycznym thrillerze. Tak prezentuje się w nowej roli

2022-05-20 9:35

John Cena zakłada garnitur i pod białą koszulą wcieli się w kandydata na prezydenta USA. W sieci pojawił sie pierwszy kadr z nadchodzącego thrillera The Independent. Jak się prezentuje aktor w nowej roli?

John Cena walczy o fotel prezydenta w nowym filmie The Independent. Amerykański wrestler walczył na ringu, rapował, prowadził imprezy, a teraz wcieli się w kandydata na najważniejszy urząd w państwie. Aktor ma już za sobą kilka głośnych ról m.in. w takich tytułach jak "Peacemaker", "Szybcy i wściekli 9", "Bumblebee", "Fernando", "12 rund", czy "Wykolejona". Wszystko wskazuje na to, że zapowiada się kolejna. Jak poradzi sobie na scenie politycznej w walce o wszystko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko House of Cards! Najlepsze seriale polityczne, które trzymają w napięciu

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

John Cena kandyduje na prezydenta w "The Independent"

The Independent zapowiada się bardzo interesująco. W filmie zobaczymy ostatnie tygodnie intensywnej i przełomowej walki o fotel najważniejszego urzędu w kraju. W jednej z ról pojawi się John Cena, który wcieli się w postać Nate'a Sterlinga, niezależnego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jak prezentuje się w nowej roli gwiazda Peacemakera? Poniżej udostępniamy pierwszy kadr.

Sonda
John Cena pasuje do roli prezydenta?

The Independent - obsada, data premiery

Polityczny thriller wyreżyseruje Amy Rice ("Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy"). Już wiemy, że na ekranie zobaczymy Jodie Turner-Smith, gwiazdora Sukcesji - Briana Coxa oraz Ann Dowd. Twórcy nie podali oficjalnej daty premiery, ale potwierdzono, że tytuł pojawi się jeszcze w 2022 roku.