Nie tylko House of Cards! Najlepsze seriale polityczne, które trzymają w napięciu

2022-01-28 12:30 Leon Pietrzak
House of Cards
Autor: Materiały prasowe Netflix

Seriale polityczne to nie tylko House of Cards! Powstało wiele genialnych produkcji, których fabuła skupia się na politycznych zagrywkach. Intryga i dyplomatyczna walka o władzę od zawsze ciekawi i wzbudza ogromne emocje. Oto najlepsze seriale, które koniecznie warto zobaczyć.

Seriale o polityce nie muszą być nudne. Dzisiejsza serialowa lista jest doskonałym dowodem na to, że można w ciekawy sposób przedstawić polityczne gry od zakulisowej strony. Głośnym filmem jest oczywiście „House of Cards”, który wzbudził zachwyt wielu widzów na całym świecie. Jednak są również produkcje, które może nie zbliżyły się do takiej popularności, ale są równie ciekawe, a według niektórych nawet lepsze! Oto seriale polityczne, które trzymają wysoki poziom i jeżeli jeszcze ich nie oglądaliście, to zdecydowanie warto nadrobić!

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE