Familiada

i

Autor: AKPA

WPADKI w tv

Jaki przedmiot szkolny najmniej przydaje się w życiu? Stara wpadka w Familiadzie wciąż bawi do łez

2023-07-20 13:23

Program Familiada jest jednym z najdłużej emitowanych w Polsce teleturniejów. Na przestrzeni lat przez format przewinęły się tysiące uczestników, którym zdarzało się zaliczać niemałe wpadki. Niektóre odpowiedzi cieszą się dziś mianem kultowych! Jedną z najstarszych, jednak wciąż regularnie przypominanych, jest ta udzielona na pytanie o najmniej przydatny przedmiot szkolny.

Spis treści

  1. Stara wpadka w Familiadzie

Wpadkom w Familiadzie poświęcono już niejeden artykuł. Było ich tyle, że naprawdę jest o czym pisać! Prowadzony przez Karola Strasburgera teleturniej jest jednym z najdłużej emitowanych w polskiej telewizji. Zadebiutował na antenie w 1994 roku i od tamtej pory cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Dla wielu z nich obejrzenie Familiady do obiadu to wręcz tradycja. Na tak wielką popularność formatu wpływ ma nie tylko jego formuła, żarty gospodarza, ale również wpadki uczestników. Będący w stresie członkowie konkurujących ze sobą drużyn często rzucają w pośpiechu hasłami, które nie mają nic wspólnego z zadanym przez prowadzącego pytaniem. Jedną z najstarszych wpadek, jakie miały miejsce w Familiadzie, jest ta dotycząca przedmiotów szkolnych. Choć ma swoje lata, nie zestarzała się nic a nic i wciąż bawi tak samo.

Kasia Cerekwicka o kulisach hitu Na kolana, Eurowizji i Viki Gabor

Stara wpadka w Familiadzie

Jaki przedmiot szkolny najmniej przydaje się w życiu? Odpowiedź, jakiej udzielił pan Jacek, zwala z nóg. Internauci dostrzegli, że sam zaśmiał się z tego, co powiedział. Uczestnik Familiady stwierdził bowiem, że nieprzydatnym przedmiotem szkolnym jest... kanapka. Wideo mimo że stare, wciąż bawi tak samo i regularnie przeżywa którąś już młodość w sieci. Co ciekawe, w jednym z nowszych wydań Familiady nawiązano do kultowej odpowiedzi. Była numerem 1 wśród ankietowanych.