Izabela, królowa Hiszpanii 9, 10, 11, 12 - STRESZCZENIE. Prawdziwe zamiary Izabeli wychodzą na jaw

2022-12-05 13:27 Adrian Rybak
Izabela, królowa Hiszpanii
Autor: TVP VOD Izabela, królowa Hiszpanii - nowy serial w TVP2.

Izabela, królowa Hiszpanii to nowy serial, który mogą oglądać widzowie Telewizji Polskiej. To idealna propozycja dla fanów europejskich produkcji. Serial oparty jest na faktach i opowiada o losach Izabeli Katolickiej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Mamy dla was streszczenia na cały tydzień!

Izabela, królowa Hiszpanii to kolejna propozycja dla fanów europejskich seriali. Historyczna historia pełna intryg i dramatów już zainteresowała wielu widzów. O czym jest? Serial doskonale ukazuje XV-wieczny dwór kastylijski i rozbitą po konkwiście Hiszpanię. Królowa Izabela, zwana później Królową Katolicką, spróbuje zjednoczyć kraj pod jedną koroną. Jednak najpierw musi wygrać walkę o swoją przyszłość i szczęście. To pasjonująca walka młodej kobiety, która chciała zostać królową. Prócz faktów historycznych serial pokazuje życie pełne wyrzeczeń dziewczyny, która nie chciała być marionetką ani kartą przetargową w walce o hiszpański tron... Zainteresowani szukają informacji o kolejnych odcinkach. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenia!

Przysięga - kiedy nowe odcinki? Koniec przerwy w emisji serialu

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 9. Poniedziałek 5.12.2022

Henryk odkrywa prawdę o ciąży Joanny. Tymczasem Izabela podpisuje traktat pokojowy z królem, a Kastylia ma szansę odzyskać spokój. Pacheco zaś otrzymuje ofertę nie do odrzucenia od króla Aragonii.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 10. Wtorek 6.12.2022

Pacheco stara się przekonać króla Henryka do swojego planu. Na dodatek napada na pałac, w którym przebywa Izabela. Usiłuje zmusić ją do ślubu z królem Portugalii. Carrillo rusza jej na ratunek.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 11. Środa 7.12.2022

Carrillo i Chacón, w tajemnicy przed Pachecem i królem Henrykiem, prowadzą negocjacje w sprawie ślubu Izabeli z Ferdynandem Aragońskim. Cardenas namawia kobietę na zawarcie tego małżeństwa.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 12. Czwartek 8.12.2022

Matka Izabeli zostaje wywieziona z Arvalo. Król Aragonii, Jan II, jest pewien, że uda mu się w końcu przekupić papieża. Tymczasem Pacheco i król Henryk dowiadują się o prawdziwych zamiarach Izabeli.

Krucjata - nowy serial TVP. Kiedy i gdzie oglądać? Liczba odcinków, obsada, opis

Źródło streszczeń: teleman.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE