Przysięga - kiedy nowe odcinki? Koniec przerwy w emisji serialu

2022-11-23 17:09 Adrian Rybak
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga to serial, który jeszcze do niedawna można było oglądać od poniedziałku do piątku na antenie stacji TVP1. Od 21 listopada odcinki nie są pokazywane. Powodem są odbywające się w Katarze Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Do kiedy potrwa przerwa? Wiadomo już, kiedy Telewizja Polska wyemituje nowy odcinek tureckiego hitu.

Przysięga to akutalnie jeden z najpopularniejszych seriali tureckich. To właśnie ta produkcja sprawiała, że tysiące Polaków popołudniami zasiadało przed ekrany. Odcinki pokazywane były od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Wdzowie musieli się jednak pożegnać się z tą propozycją. 21 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze. Niektóre mecze odbywają się o tej samej godzinie, kiedy dotychczas Telewizja Polska pokazywała turecki serial. Zawieszenie emisji było więc nieuniknione. Wiadomo już jednak, kiedy widzowie zobaczą nowe odcinki. 

ZOBACZ TAKŻE: Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - kiedy koniec przerwy w emisji?

Telewizja Polska opublikowała już ramówkę na przyszłe tygodnie i tym samym znamy datę powrotu Przysięgi. 762. odcinek tureckiej produkcji zostanie pokaże w środę, 7.12.2022. Od tego dnia serial wróci do emisji od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Co wydarzy się po powrocie? 

Przysięga - odcinek 762. Streszczenie

Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowęw ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują sięo jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE