Przysięga

i

Autor: Materiały TVP Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga - kiedy nowe odcinki? Koniec przerwy w emisji serialu

2022-11-23 17:09

Przysięga to serial, który jeszcze do niedawna można było oglądać od poniedziałku do piątku na antenie stacji TVP1. Od 21 listopada odcinki nie są pokazywane. Powodem są odbywające się w Katarze Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Do kiedy potrwa przerwa? Wiadomo już, kiedy Telewizja Polska wyemituje nowy odcinek tureckiego hitu.

Przysięga to akutalnie jeden z najpopularniejszych seriali tureckich. To właśnie ta produkcja sprawiała, że tysiące Polaków popołudniami zasiadało przed ekrany. Odcinki pokazywane były od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Wdzowie musieli się jednak pożegnać się z tą propozycją. 21 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze. Niektóre mecze odbywają się o tej samej godzinie, kiedy dotychczas Telewizja Polska pokazywała turecki serial. Zawieszenie emisji było więc nieuniknione. Wiadomo już jednak, kiedy widzowie zobaczą nowe odcinki. 

ZOBACZ TAKŻE: Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - kiedy koniec przerwy w emisji?

Telewizja Polska opublikowała już ramówkę na przyszłe tygodnie i tym samym znamy datę powrotu Przysięgi. 762. odcinek tureckiej produkcji zostanie pokaże w środę, 7.12.2022. Od tego dnia serial wróci do emisji od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Co wydarzy się po powrocie? 

Przysięga - odcinek 762. Streszczenie

Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowęw ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują sięo jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.