Krucjata - nowy serial TVP. Kiedy i gdzie oglądać? Liczba odcinków, obsada, opis

2022-12-05 13:07 Leon Pietrzak
Krucjata TVP
Autor: Materiały TVP

Nowy serial kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie jest już dostępny! To kolejna produkcja po "Erynie", która ma szansę stać się hitem Telewizji Polskiej. O czym jest? Ile ma wszystkich odcinków? Sprawdźcie już teraz!

Krucjata to nowy serial TVP, który opowiada o serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet - wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, polityka-transwestyty, bankiera. Wkrótce okazuje się, że seria zabójstw celebrytów jest efektem zorganizowanej akcji. Kiedy i gdzie oglądać nową produkcję? Kogo zobaczymy na ekranie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Dorociński w Mission Impossible. Kiedy premiera kultowego filmu?

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Krucjata - obsada, liczba odcinków

W obsadzie serialu "Krucjata" zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów. Wystąpią m.in. Michał Czarnecki, Michał Kaleta, Piotr Cyrwus, Paweł Deląg, Tomasz Schuchardt, Rafał Maćkowiak, Julian Świeżewski, Masza Wągrocka i Vanessa Aleksander. Każdy epizod zawiera własną zagadkę kryminalną i cząstkowe rozwiązanie. Łącznie zaplanowano 13 odcinków.

Krucjata - kiedy odcinki na TVP?

Krucjata zadebiutowała w poniedziałek 21 listopada 2022. Serial można już oglądać na platformie TVP VOD, również w jakości 4K. Odcinki będą publikowane w serwisie w każdy wtorek, a ze zwiastunem możecie zapoznać się poniżej. Produkcja została wyreżyserowana przez Łukasza Ostalskiego, który ma za sobą takie projekty, jak "O mnie się nie martw", "Wojenne dziewczyny". To właśnie on będzie odpowiedzialny również za nadchodzący serial "Lipowo. Zmowa milczenia".

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE