Insiders - nowe reality show z gwiazdą Domu z papieru. Ile odcinków i gdzie oglądać?

2021-10-21 14:07 Adrian Rybak
Insiders
Autor: Youtube.com/Netflix Espana

Insiders to program, który z pewnością zainteresuje fanów serialu Dom z papieru. Prowadzącą reality show jest Najwa Nimri, która gra Alicję w popularnej produkcji. Reality show jest już dostępny! Twórcy zapewniają, że to przełomowa produkcja. O co w niej chodzi? Gdzie ją oglądać? Ile jest odcinków? Sprawdź niżej.

Insiders - nowe reality show z gwiazdą Domu z papieru. Na czym polega program? Jakiś czas temu otworzono casting internetowy i ostrzeżono, że jeżeli ktoś zdradzi, jak przebiega wybór uczestników, automatycznie zostanie wyrzucony z gry. Producenci chcieli zachować w tajemnicy na czym będzie polegać program. Wiadomo było tylko jedno - stawka jest wysoka. Zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. Teraz pojawił się oficjalny zwiastun programu. Okazuje się, że to ciekawy eksperyment społeczny. W Insiders bierze udział 12 osób, które... nie będą wiedziały, że są uczestnikami! Wszyscy myśleli, że biorą udział w ostatnim etapie castingu, a w rzeczywistości byli już w programie. Insiders ma pokazać zachowania ludzi, kiedy wiedzą, że nikt na nich nie patrzy. To unowocześniony Big Brother, który ma uniknąć grania na pokaz.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Insiders - kiedy i gdzie oglądać?

Program Insiders jest już dostępny do obejrzenia! Jego premiera odbyła się w czwartek 21 października 2021. Wszystkie odcinki zostały udostępnione na Netfliksie. Oznacza to, że użytkownicy tego serwisu mogą już obejrzeć całe reality show! Ile jest odcinków tego przełomowego projektu?

Insiders - ile odcinków?

Insiders to program, który z pewnością zainteresuje wiele osób. Nie wszyscy mają jednak czas na długie, wieloodcinkowe produkcje. Dla tych osób mamy dobrą informację. Insiders to reality show, który składa się zaledwie z 7 odcinków! Każdy z nich trwa około 40-60 minut.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE