Wystarcza do pierwszego?

Ile zarabiają uczestnicy "Googlebox"? Mariusz Kozak mówi wprost: "Telewizja jest okrutna"

2024-06-21 12:48

"Googlebox. Przed telewizorem" to jeden z hitowych programów stacji TTV. Od początku swojej emisji gromadzi liczne grono widzów. Jednym z uczestników show jest Mariusz Kozak, który przed telewizorem zasiada od początku trwania programu. Wielu zadaje sobie pytanie, ile zarabiają uczestnicy programu? Na ten temat otworzył się Mariusz Kozak.

Mariusz Kozak w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na kanapie zasiada z Jackiem Szawiołą. Panowie, którzy przez siedem lat tworzyli parę, od razu skradli serca widzów, którzy pokochali ich głównie za ogromne poczucie humoru i dystans zarówno do siebie, jak i do świata. Nawet kiedy oficjalnie długoletni związek Kozaka i Szawioły się zakończył, to panowie nie przestali wspólnie komentować oglądanych przez siebie programów. Jak wiadomo, Jacek Szawioła zrezygnował z udziału w produkcji, jednak Mariusz Kozak nadal będzie się w niej pojawiał.

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Ile zarabiają uczestnicy "Gogglebox"? Mariusz Kozak uchylił rąbka tajemnicy

Widzowie niejednokrotnie zastanawiali się, ile mogą zarabiać Kozak, Bomba, czy Big Boy. Mariusz Kozak w wywiadzie, którego udzielił portalowi Kozaczek, został zapytany o to, czy wynagrodzenie, które otrzymują uczestnicy "Gogglebox" wystarczy na pokrycie podstawowych wydatków życia codziennego i może być jedynym źródłem utrzymania. Celebryta otwarcie przyznał, że udział w programie traktuje bardziej jako przygodę niż źródło dochodu.

Polecam "Googlebox" i występowanie w telewizji jako element swojej pasji itd., natomiast zawsze trzeba mieć drugie czy trzecie źródło dochodu - powiedział Mariusz Kozak.

Gwiazdor formatu dodał również, że dodatkowe źródło utrzymania jest także konieczne z powodu specyfiki pracy w telewizji. Według niego trudno jest mówić o stabilizacji, ponieważ sytuacja może nieoczekiwanie ulec zmianie.

Telewizja jest okrutna, dziś jesteś, jutro może cię nie być. Ja mam trzy źródła dochodu i jest mi dobrze - wyznał Kozak.

Mariusz Kozak nie podał konkretnej kwoty, jednak w jednej z wcześniejszych rozmów z Faktem mówił, iż w dopięciu domowego budżetu pomaga mu również działalność na Instagramie.

Nie przeżyłbym [za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie - red.], bo wynajmuję mieszkanie i płacę za nie 3200. Powiem, tak: na czynsz zawsze z tego Instagrama zarobię - mówił wówczas Mariusz Kozak.