Nowy członek rodziny!

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox przed telewizorem" ponownie został ojcem. Zdradził płeć i imię pociechy

2024-06-14 13:50

Krzysztof Radzikowski jest jedną z gwiazd programu "Gogglebox przed telewizorem". Jakiś czas temu były strongman poinformował, że niebawem ponownie zostanie ojcem. Teraz na swoim profilu na Instagramie pochwalił się pierwszym kadrem z pociechą i zdradził jego płeć oraz imię. Szczęśliwy tata nie posiada się z radości.

Krzysztof Radzikowski popularność wśród szerszej publiczności zdobył dzięki udziałowi w programie stacji TTV "Gogglebox przed telewizorem", w którym wraz z Dominikiem Abusem zasiada na kanapie, aby komentować oglądane przez siebie programy od 2015 roku. Obaj panowie podbili serca publiczności ogromnym dystansem do otaczającego ich świata i ogromnym poczuciem humoru. Krzysztof Radzikowski, który ukończył AWF na Uniwersytecie Łódzkim i uczył w szkole wychowania fizycznego, w przeszłości odnosił spore sukcesy w sporcie. Występował w zawodach strongmanów, a trenował go sam Mariusz Pudzianowski. Na swoim koncie ma tytuły wicemistrza Polski i Europy. Popularny "Kaczor", bo takie nadano mu przezwisko, w 2012 roku zdobył tytuł Mistrz świata federacji World Strongman Federation. Brał także udział w zawodach Fame MMA.

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!

Krzysztof Radzikowski został ojcem. Pokazał zdjęcie z pociechą

Prywatnie Krzysztof Radzikowski od wielu lat związany jest z Michaliną Pyszkiewicz. W 2021 roku para powitała na świecie swojego pierwszego potomka - syna Antoniego. Jakiś czas temu Radzikowski zdradził, że niebawem ponownie zostanie ojcem. Na jego profilu na Instagramie właśnie pojawiło się urocze zdjęcie ze szpitala, na którym uśmiechnięty były strongman trzyma w objęciach swoją drugą pociechę.

Witam wszystkich jestem Hania❤️ 10/10 - napisał Krzysztof Radzikowski na Instagramie.

Pod postem od razu posypały się gratulacje dla szczęśliwego taty i maleńkiej Hani.

Listen on Spreaker.