“Igrzyska śmierci”: kolejna część powstanie? Jennifer Lawrence zabrała głos

i

Autor: Lionsgate “Igrzyska śmierci”: kolejna część powstanie? Jennifer Lawrence zabrała głos

Popularne serie filmowe

“Igrzyska śmierci” doczekają się kontynuacji? Jennifer Lawrence zabrała głos

2023-06-12 10:02

“Igrzyska śmierci” już wkrótce powrócą na nasze ekrany w formie prequela, jednak czy na “Balladzie ptaków i węży” się skończy? Czy przyjdzie nam kiedyś poznać dalsze losy Katniss Everdeen? Jennifer Lawrence wyraziła chęć powrotu!

Rola Katniss przyniosła Jennifer Lawrence międzynarodową sławę i ugruntowała jej pozycję w Hollywood. Aktorka (i dziś już laureatka Oscara) rozpoczęła swoją przygodę z “Igrzyskami śmierci” w 2012 roku i wystąpiła łącznie w czterech filmach. Czy pojawi się w kolejnym?

“Igrzyska śmierci” doczekają się kontynuacji? Jennifer Lawrence chętnie wróci do roli Katniss

Lawrence promuje obecnie najnowszy film ze swoim udziałem, komedię “Bez urazy”. Podczas jednego z wywiadów padło oczywiście pytanie o uniwersum “Igrzysk…” i chęć ewentualnego powrotu. Gwiazda serii nie kryła ekscytacji i przyznała, że z miejsca przyjęłaby taką propozycję, gdyby tylko się pojawiła.

Mój Boże – totalnie! Gdyby tylko Katniss mogła wrócić do mojego życia, zrobiłabym to na 100% – przyznała.

Ostateczna decyzja należy jednak oczywiście do włodarzy studia Lionsgate, a na obecną chwilę nikt nie zająknął się na temat sequeli “Igrzysk śmierci”. Cały wzrok skupiony jest w końcu na prequelu, który trafi do kin jesienią tego roku.

“Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” – o czym opowie film i kto znalazł się w obsadzie?

Akcja “Ballady ptaków i węży” rozgrywać się będzie na wiele lat przed wydarzeniami z głównej serii. Tym razem rolę protagonisty pełnić będzie młody Corionalus Snow, który podczas 10 Głodowych Igrzyskach stanął przed nie lada wyzwaniem. Jako jeden z adeptów Akademii, miał sprawować nową funkcję mentora, lecz na jego nieszczęście trafiła mu się podopieczna z 12. dystryktu. Początkowa niechęć szybko przerodziła się w przyjaźń, a następnie miłość. Jednak, czy jest ona w stanie wygrać w starciu z chorą ambicją?

W rolach głównych wystąpili Tom Blyth jako Coriolanus Snow i Rachel Zegler jako Lucy Gray Baird, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Josh Andrés Rivera, Viola Davis, Peter Dinklage (“Gra o tron”) oraz gwiazda “Euforii”, Hunter Schafer. Premiera filmu “Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” odbędzie się 17 listopada 2023 roku.

Sonda
Mój ulubiony film z serii "Igrzyska Śmierci" to:
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1