Iga Świątek WTA Ostrawa 2022 - gdzie oglądać mecze Polki na żywo? Transmisja TV i ONLINE

2022-10-08 13:04 Adrian Rybak
Iga Świątek
Autor: AKPA Iga Świątek - transmisje meczów WTA Ostrawa 2022.

Iga Świątek bierze udział w tegorocznym turnieju WTA w Ostrawie. Polacy z pewnością będą kibicować jej podczas zawodów. Wiele osób szuka informacji na temat transmisji spotkań z jej udziałem. Gdzie będzie można obejrzeć mecze najlepszej polskiej tenisistki? Sprawdziliśmy informacje o relacji na żywo w telewizji i internecie.

Iga Świątek kolejny raz sprawi, że Polacy poczują sportowe emocje. Niedawno świętowaliśmy jej spektakularny sukces na US Open. Kibice mają nadzieję, że najlepsza tenisistka z naszego kraju osiągnie kolejne sukcesy. Teraz będzie miała szansę je zdobyć na kolejnym wydarzeniu. Rozpoczął się turniej WTA w Ostrawie, który będzie można śledzić w telewizji. Zainteresowani już poszukują informacji na temat tego, gdzie będzie można śledzić poczynania Igi Świątek w kolejnym turnieju. Niektórzy zastanawiają się też, czy będzie transmisja w internecie. Nie wszyscy będą mogli usiąść przed ekrany telewizora. Najważniejsze informacje w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Iga Świątek - WTA w Ostrawie. Transmisja w TV

Mecze Igi Świątek na turnieju w Ostrawie będzie można oglądać w telewizji, jednak nie na kanałach ogólnodostępnych. Prawa do transmisji meczów w ramach tego turnieju nabył Canal+ Polska. Spotkania Polki będzie można zobaczyć na antenie Canal+ Sport.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - piosenki. Oto hymny mistrzostw świata w Katarze

Iga Świątek - WTA w Ostrawie. Transmisja ONLINE

Mecze Igi Świątek będzie można obejrzeć także w internecie. Transmisje będą dostępne dla użytkowników serwisu VOD canalplus.com. Dostęp nie jest jednak darmowy. Cena za subskrypcję zależy od wybranego pakietu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE