Iga Świątek

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Iga Świątek - mecz w TV i online NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać [TRANSMISJA]

2022-06-03 17:24

Historia tenisa pisze się na naszych oczach! Już w sobotę 04.06.2022 Iga Świątek zagra w finale Roland-Garros z Martiną Trevisan lub Cori Gauff. Finałowe spotkanie na żywo za darmo pokaże jedna z polskich telewizji. Transmisja dostępna będzie też w internecie. Szczegółowe informacje zamieszczamy niżej.

Dwa lata temu Iga Świątek wprawiła w zachwyt tenisowy świat i w pięknym stylu wygrała Roland-Garros, zdobywając pierwszy w karierze tytuł Wielkiego Szlema. Tamto spotkanie zgromadziło rekordową widownię w historii wielkoszlemowych relacji w Polsce. W tym roku najlepsza polska tenisistka przyjechała do Paryża jako liderka rankingu i faworytka turnieju. Iga Świątek na kortach im. Rolanda Garrosa pokonała sześć rywalek i w sobotę zagra w wielkim finale drugiego turnieju Wielkiego Szlema w sezonie. Jedno z najważniejszych meczów w historii polskiego tenisa będzie mógł obejrzeć każdy kibic w Polsce. Gdzie i o której transmisja wydarzenia?

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek - rekordy, sukcesy, życie prywatne

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Iga Świątek - Martina Trevisan. Transmisja w TV i ONLINE

Sobotni finał to kolejne wielkie wydarzenie sportowe transmitowane przez Grupę TVN – od sezonu 2021/22 widzowie TVN mogą oglądać wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywane poza Polską. W ogólnodostępnym kanale naziemnym TTV transmitowane są polskie rundy Speedway Grand Prix. Z kolei Eurosportu posiada pełne prawa m.in. do trzech turniejów tenisowego Wielkiego Szlema, najważniejszych wyścigów kolarskich, europejskich pucharów w piłce ręcznej, wielu sportów zimowych, a także igrzysk olimpijskich.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra French Open w 2022 roku?

Mecz na korcie im. Philippe’a Chatriera poprzedzi prowadzone przez Jakuba Ostrowskiego studio, w którym widzowie poznają opinie i analizy ekspertów Eurosportu, a także zobaczą relacje Pawła Kuwika z Paryża. W Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze przedmeczowe studio rozpocznie się już o 14, a na antenie TVN o 14:40.