Wilk sezon 2 / Hubert Urbański

i

Autor: Materiały Canal+

Hubert Urbański zagrał w serialu! W obsadzie znany raper, influencer i nie tylko

2023-01-31 10:45

Serial „Wilk” powraca z drugim sezonem i ponownie zaskakuje obsadą. Tym razem na ekranie zobaczymy Huberta Urbańskiego, który zagra obok znanego rapera i popularnego influencera. W kogo wcieli się prezenter „Milionerów”? Co już wiemy o nowych odcinkach?

Hubert Urbański najbardziej kojarzony jest z rolą gospodarza popularnego teleturnieju, chociaż na przestrzeni lat próbował swoich sił również jako aktor. Przypomnijmy, że Hubert studiował aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, jednak w 1994 roku przerwał swoją edukację. Jeszcze tego samego roku zaliczył swój debiut, gdzie zasilił obsadę aktorską w spektaklu telewizyjnym „Biała zapaść”. I chociaż później często obsadzano go w roli prowadzącego, to były produkcje, w których mógł wykazać się swoim kunsztem aktorskim. W „Kasia i Tomek” grał doradcę podatkowego, w „Czas Honoru” pułkownika, a serialu „Pierwsza miłość” biznesmena. Teraz ogłoszono, że pojawi się w obsadzie 2. sezonu „Wilka”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bratanek Michaela Jacksona zagra Michaela Jacksona w filmie o Michaelu Jacksonie

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Wilk sezon 2 - OBSADA. Kogo zagra Hubert Urbański?

Serial „Wilk” to opowieść o młodych ludziach, którzy wchodzą w dorosłość i mierzą się z trudnym światem, który otacza ich z każdej strony. Pierwszy sezon pojawił się w grudniu 2022 r. i przyjął się bardzo dobrze wśród widzów, więc zdecydowano się na kontynuację. Twórcy ogłosili, że w wystąpi w niej gospodarz teleturnieju "Milionerzy", co zaskoczyło wielu fanów. Hubert Urbański wcieli się w ojca jednej z bohaterek. Obok niego na ekranie zobaczymy również rapera Kuqe 2115 i Bedoesa oraz byłego członka Ekipy Friza - Trombę. Zagra też Waleria Gorobets („Apokawixa”) i debiutująca Jessica Polak.

Sonda
Hubert Urbański to dobry aktor?

Wilk - kiedy drugi sezon? Data premiery

Pierwszą odsłonę napisał i wyreżyserował Jan Dybus. Twórca jest odpowiedzialny również za kontynuację, którą stworzył we współpracy z Kacprem Sawickim i Michałem Wojciechowskim z Papaya Films. Nadchodzące epizody pojawią się zarówno w telewizji i streamingu. Premiera drugiego sezonu „Wilka” odbędzie się latem 2023 r. na Canal+ ONLINE i antenie Canal+ Premium.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE