Programy TV

"Hotel Paradise". Agnieszka nie była pierwsza! Pamiętasz, kto jeszcze rzucił kulą w miłosnym show? Co dziś u nich słychać?

Finał 8. edycji "Hotelu Paradise" zaskoczył widzów. Agnieszka rzuciła Złotą Kulą i zgarnęła 100 tysięcy złotych, pozostawiając Jędrzeja z niczym. Jednak Aga nie jest pierwszą osobą, która rozbiła Kulę w ostatnim odcinku edycji. Kto jeszcze zdecydował się na ten krok? Sprawdzamy, co słychać u finalistów, którzy rzucili Złotą Kulą!

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - co to za program? 
  2. Agnieszka rzuciła Złotą Kulą w 8. edycji "Hotel Paradise" 
  3. Oni rzucili Kulą w finale "Hotel Paradise" 

"Hotel Paradise" - co to za program? 

Hotel Paradise to miłosne show Telewizji TVN, które doczekało się już ośmiu edycji oraz specjalnej odsłony "All Stars". Jego uczestnikami są single i singielki, którzy marzą o znalezieniu miłości i przeżyciu wielkiej przygody. Zwycięska para staje na Ścieżce Lojalności, na której musi odpowiedzieć na pytanie: co jest ważniejsze? Miłość czy pieniądze? 

Program po raz pierwszy został wyemitowany w 2020 roku, a jego prowadzącą od samego początku jest Klaudia El Dursi. 

Czytaj także:  Lektor z "Hotel Paradise". Jak wygląda naprawdę? Bartosz Łabęcki jest najważniejszą postacią w programie!

Agnieszka rzuciła Złotą Kulą w 8. edycji "Hotel Paradise" 

W finale 8. edycji "Hotelu Paradise" doszło do sytuacji, która zszokowała fanów. Decyzją wszystkich uczestników miłosnego show, na Ścieżce Lojalności stanęli Agnieszka i Jędrzej. Choć wielu fanów myślało, że zwycięską parą zostaną Ada i Bartek, tak się nie stało. 

Przypomnijmy, że relacja Agi i Jędrzeja opierała się tylko na przyjaźni. Pomiędzy nimi nie dochodziło do jakichkolwiek czułości i nie widać było, że może się to za jakiś czas zmienić. Pomimo tego, para bezpiecznie przechodziła przez kolejne Rajskie Rozdania, docierając aż do wielkiego finału. 

Gdy Agnieszka i Jędrzej stanęli na Ścieżce Lojalności, wydawało się, że oboje dotrą do jej końca, dzieląc się wygraną po połowie. Stało się jednak inaczej. W ostatnich sekundach Aga roztrzaskała Złotą Kulę, zgarniając przy tym całe 100 tysięcy złotych i zostawiając Jędrka z niczym. 

Oni rzucili Kulą w finale "Hotel Paradise" 

Przypadek z końca 8. edycji nie jest pierwszym, kiedy doszło do rozbicia Złotej Kuli. Kto wcześniej zdecydował się na zgarnięcie wygranej tylko dla siebie? 

Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w 3. edycji "Hotelu Paradise". Na Ścieżce Lojalności stanęli Krystian i Basia, którzy tworzyli w programie romantyczną relację. Ku zdziwieniu wszystkich, mężczyzna zdecydował się jednak na rozbicie Kuli! 

Kolejny finał z rozbiciem Kuli widzowie oglądali już w następnym sezonie. Czwartą edycję wygrali Sara i Michał. Na Ścieżce Lojalności kobieta rzuciła Kulą i zgarnęła do siebie 90 tysięcy złotych. 

W specjalnej edycji "All Stars" Kulę rozbiła Julia, która stała na Ścieżce Lojalności z Grzegorzem. 

Czytaj także: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Zobacz w galerii, co dziś słychać u zwycięzców programu "Hotel Paradise", którzy zdecydowali się rzucić Złotą Kulą. Czy ktoś z nich jest dziś zakochany? Jak się zmienili? 

Ania Adamczyk z Hotel Paradise 1 przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!