Reality show

"Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

2023-11-20 9:10

W programie "Hotel Paradise" pojawiło się mnóstwo uczestniczek, które marzyły o miłości i przeżyciu przygody. Wyróżniały się one nie tylko charyzmą, ale także wyjątkową urodą. Które z nich były najpiękniejsze? To o ich względy walczyli uczestnicy, a ich wyglądem zachwycali się Internauci. Oto ślicznotki z "Hotelu Paradise".

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - telewizyjne show dla singli 
  2. Najpiękniejsze uczestniczki "Hotel Paradise"
  3. Zobacz prywatne zdjęcia najładniejszych uczestniczek "Hotel Paradise" 

"Hotel Paradise" - telewizyjne show dla singli 

Randkowe reality show są w Polsce bardzo popularne. To programy, których uczestnikami są poszukujący drugiej połówki single. Do najpopularniejszych miłosnych show należą między innymi "Love Island. Wyspa Miłości" Polsatu, a także realizowany przez TVN "Hotel Paradise". 

Ten drugi zadebiutował na antenie TVN7 w 2020 roku i doczekał się siedmiu edycji oraz specjalnej odsłony "All Stars". Od samego początku prowadzącą jest Klaudia El Dursi

Uczestnikami "Hotel Paradise" jest grupa singli w wieku 18–30 lat, która zamieszkuje willę na rajskiej wyspie. Bez kontaktu z bliskimi budują ze sobą relacje i łączą się w pary. Najsilniejsza z nich w wielkim finale musi odpowiedzieć sobie na pytanie: miłość czy pieniądze? 

Najpiękniejsze uczestniczki "Hotel Paradise"

We wszystkich edycjach programu wzięło udział wielu przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet. Męska część uczestników i widzów rozpływała się nad urodą najpiękniejszych z nich. Śliczne dziewczyny w kostiumach kąpielowych rozpalały zmysły niejednego mężczyzny! 

Wśród najpiękniejszych uczestniczek "Hotel Paradise" nie sposób nie wymienić Ingi z 4. edycji programu. Dziewczyna już od samego wejścia do programu, zrobiła duże wrażenie zarówno na mieszkańcach hotelu oraz widzach. Inga Bartnikowska zachwyciła nie tylko urodą, ale i skromnością. Fani nie szczędzili jej komplementów, nazywając ją najładniejszą dziewczyną ze wszystkich edycji. 

W trzeciej edycji natomiast pojawiła się Kara Routman, która także zyskała miano jednej z najpiękniejszych. Pochodząca z Białorusi dziewczyna wprawiła w zachwyt i nie trudno się dziwić, że skradła serce Marcina. Para jest razem do dzisiaj. 

Czytaj także: Poznali się w programie i nadal są razem! Co dziś u nich słychać?

Zobacz prywatne zdjęcia najładniejszych uczestniczek "Hotel Paradise" 

W galerii znajdziecie zdjęcia najładniejszych uczestniczek programu "Hotel Paradise". To one zrobiły największe wrażenie w programie. Jak wyglądają dzisiaj? 

Co dzisiaj robi Marika Worach z Hotelu Paradise 5? Jest szczęśliwą mamą!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł