Reality show

Hotel Paradise 7 - odcinek 23. Rywalizacja o niezwykle ważną nagrodę

2023-09-27 16:45

Hotel Paradise powrócił z 7. edycją. Od pewnego czasu widzowie mogą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co się w nim wydarzy?? Przeczytaj zapowiedź 23. odcinka, który zostanie wyemitowany w środę 27.09.2023.

Hotel Paradise 7 - odcinek 23. Co wydarzy się w środę 27 września 2023? Roszady w parach sprawią, że w Hotelu Paradise pojawi się wiele znaków zapytania i rozterek. Karolina, którą z Marvinem już od dłuższego czasu łączą romantyczne uczucia, nerwowo zareaguje na zmianę partnera. W niezbyt korzystnym położeniu znajdą się też Łucja i Viki. Wprawdzie byli partnerzy singielek deklarowali im lojalność. Ale czy Paweł i Patryk wytrwają w swoich postanowieniach do Rajskiego Rozdania? A może to w nowych relacjach otworzy się przed nimi więcej możliwości, co spowoduje zmianę ich decyzji?

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!

Mieszkańcy hotelu staną do rywalizacji o niezwykle ważną nagrodę. Tym razem męska część grupy pokaże swoje umiejętności piłkarskie. Dryblując i oddając strzały do bramki, będą zdobywać punkty. Ten chłopak, który uzyska ich najwięcej, zdobędzie zagadkową nagrodę dla swojej partnerki. Jednak biorąc pod uwagę niedawne zmiany par, wygrana niekoniecznie będzie oznaczać zwycięstwo… Który z uczestników ustrzeli najwyższy wynik? I co takiego otrzyma jedna z dziewczyn?

Hotel Paradise 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN 7. Odcinki dostępne są również online dla użytkowników Player.pl oraz VOD.pl.