Hotel Paradise

i

Autor: materiał prasowy

Reality show

Hotel Paradise 7 - odcinek 18. Mieszkańcy dowiedzą się, że czeka ich kolejna zmiana

2023-09-20 16:58

Hotel Paradise powrócił z 7. edycją. Od pewnego czasu widzowie mogą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co się w nim wydarzy?? Przeczytaj zapowiedź 18. odcinka, który zostanie wyemitowany w środę 20.09.2023.

Hotel Paradise 7 - odcinek 18. Co wydarzy się w środę 20 września 2023? Gdy przygotowania do wieczornej imprezy zostaną przerwane przez niespodziewaną wizytę Klaudii El Dursi, mieszkańcy hotelu dowiedzą się, że czeka ich kolejna zmiana. Tego wieczoru Jacek otrzyma cenną pomoc, która przyczyni się do wzmocnienia jego pozycji w raju. Jednocześnie przywilej Jacka postawi innego uczestnika w bardzo trudnej sytuacji. Jaką decyzję będzie miał do podjęcia Jacek? I w kogo uderzy jego wybór?

Hotel Paradise 7 w internecie za darmo. Gdzie można oglądać odcinki?

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Dystans i drobne nieporozumienia, które od początku towarzyszą relacji Viki i Pawła, sprawią, że dziewczyna zacznie poważnie zastanawiać się nad przyszłością tego związku. Próba otwartej rozmowy z partnerem nie do końca przyniesie oczekiwany efekt, a widoczne zainteresowanie innego uczestnika wzbudzi w Viki jeszcze większe wątpliwości. Jak Paweł zareaguje na zarzuty partnerki? Czy będzie chciał zawalczyć o jej względy?

Hotel Paradise 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN 7. Odcinki dostępne są również online dla użytkowników Player.pl oraz VOD.pl.