Klaudia el Dursi

i

Autor: AKPA Klaudia el Dursi - prowadząca program Hotel Paradise

reality show

Hotel Paradise 7. Ile odcinków liczy program i kiedy finał? Nowy sezon krótszy od poprzednich!

2023-11-01 13:50

Hotel Paradise doczekał się kolejnej edycji, a twórcy miłosnego reality show oraz mieszkańcy willi postarają się dostarczyć widzom jak najlepszą rozrywkę. Jest tylko jeden fakt, który może zasmucić fanów Hotelu Paradise. Ten sezon będzie zdecydowani krótszy od poprzednich.

Hotel Paradise to program, który cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów, a jego konwencja dostarcza publiczności wielu wrażeń i emocji. Liczne intrygi, knucie za plecami innych, układy, ale i silne uczucia to mieszanka wybuchowa. Każdy odcinek ogląda się z zapartym tchem, a uczestnicy niekiedy szokują zarówno swoimi decyzjami, jak i zachowaniem.

W 7. edycji randkowego reality show, między niektórymi z uczestników zawiązały się już silne relacje, a inni nadal szukają bezpiecznej przystani. Jeżeli jesteś ciekaw, jak potoczą się losy mieszkańców willi oglądaj "Hotel Paradise 7" w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20:00, lub na Playerze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Hotel Paradise 7”: uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji i co o nich wiemy?

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!

Hotel Paradise 7 - ile odcinków liczy siódmy sezon?

Życie w słonecznej Kolumbii, raz upływa uczestnikom "Hotelu Paradise" beztrosko, a innym razem w napięciu przed niepewnym jutrem. Oliwy do ognia dolewa prowadząca program Klaudia el Dursi, która stawia uczestników przed wieloma wyzwaniami i trudnymi decyzjami, które niekiedy szkodzą im samym.

A jak upłynie czas widzom reality show? Z pewnością szybciej niż podczas oglądania poprzedniej edycji, ponieważ 7. sezon będzie liczył zaledwie 48 odcinków. W porównaniu z poprzednim, to aż o 12 mniej. Ta informacja może zasmucić największych fanów "Hotelu Paradise", choć z pewnością, ciekawe perypetie mieszkańców, sprawią, że widzowie nie będą się nudzili ani minuty i to zrekompensuje im krótszy czas spędzony z bohaterami HP.

Hotel Paradise 7 - kiedy finał?

Emisja "Hotelu Paradise 7" rozpoczęła się 28 sierpnia. Skoro sezon ma liczyć 48 odcinków, finał odbędzie 9 listopada 2023.