Hotel Paradise 2 - które pary przetrwały po programie?

2020-11-20 8:46 kg
Hotel Paradise
Autor: materiały prasowe

Hotel Paradise to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2020 roku i od razu zyskał ogromne grono fanów. Ku uciesze widzów, już pod koniec sierpnia premierę miała druga odsłona programu, a w luksusowym hotelu na Bali ponownie zamieszkali seksowni single. W Hotelu Paradise chcieli przeżyć przygodę życia oraz poznać prawdziwą miłość. Czy uczestnicy drugiej edycji spotkali w show swoją drugą połówkę? Które pary przetrwały po programie?

Hotel Paradise 2 - które pary przetrwały po programie? Hotel Paradise to program, w którym uczestnicy muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Muszą knuć, zawierać sojusze, uwodzić oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Wszystko po to, aby dojść do wielkiego finału, w którym do zgarnięcia są nie tylko pieniądze, ale również uczucie. Które pary z drugiej edycji Hotelu Paradise przetrwały po programie?

Hotel Paradise 2 - które pary przetrwały po programie?

W czwartek 19 listopada 2020 roku zostanie wyemitowany ostatni odcinek drugiej edycji Hotelu Paradise. W wielkim finale programu o wygraną walczyć będą dwie pary: Sonia i Łukasz oraz Beata i Artur. Widzowie już teraz zastanawiają się, czy zarówno finałowe duety, jak i te, które opuściły już luksusowy hotel, są nadal razem. Większość uczestników show obiecała, że odpowie na to pytanie po finale edycji. Część z nich jednak już teraz zdecydowała się na szczerość. 

W półfinałowym odcinku z programem pożegnali się Magda i Robert. Po emisji odcinka na profilach uczestników pojawiły się posty, z których jasno wynika, że para nie jest już razem. Zarówno Magda, jak i Robert poinformowali, że zaraz po programie próbowali zbudować związek, ale niestety nie przetrwał on próby czasu. Jankowska wyznała:

Nasza relacja w programie była PRAWDZIWA. 🥰 Po programie próbowaliśmy budować nasz związek dalej jednak nie było już tak pięknie... poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu.

Mimo złych wspomnień z Robertem z życia po programie niczego nie żałuje i jestem wdzięczna, że towarzyszył mi przez cały ten czas. 👩‍❤️‍👨Nie mam zamiaru rozpamiętywać, to już za mną, czas wyleczył rany chce jedynie raz na zawsze się od niego odciąć i zamknąć ten temat.

Robert dodał kilka słów od siebie:

Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu. Była to burzliwa relacja, do której nawet myślami nie chce wracać i wolę, by tak zostało. #star

Ciężko było się odbudować po tym wszystkim, ale mam lekcje na przyszłość, by nigdy nie dać się podporządkować osobie i dać się sterować jak tresowana małpka. A to jak mogliście zobaczyć uwielbia to robić. Nie wspomnę o szacunku .... Ale nie ważne ! Na tym zakończę, nie będę robił z tego sensacji a życie dalej zweryfikuje i karma✌🏼

Podobnie wygląda sytuacja Ivana i Ani. Po finale Ivan dodał na Instagram post, z którego wniosek jest jeden: jego relacja z Anią po programie jest czysto przyjacielska, nie łączy ich nic więcej. Najpewniej para Kamil - Julia również istniała jedynie w programie. Widzowie mieli nadzieję, że Dominika nadal pozostaje w bliskich relacjach z Bartkiem, z którym odpadła z programu na chwilę przed finałem. Niestety uczestniczka show rozwiała wszelkie wątpliwości widzów na swoim Instagramie:

Wypowiem się bo widzę, że wygrana Para udzieliła wywiadu i próbuje mnie nieźle oczernić. Niech wypowiedzą się w swojej sprawie albo ja to zrobię :) Skoro wszystkim wolno. Widocznie Bartek potrzebuje swoich adwokatów. Biedny myśli, ze Arturek to jego kolega a On sobie nim pomiata jak chce. Nigdy w programie nie powiedziałam ani razu, że jestem zakochana, zauroczona w Bartku... Zauroczona byłam tylko w jednej osobie w tym programie. Bartka nie znałam tak długo, lubiłam go po prostu i myślałam, że będziemy rozwijać naszą znajomość po powrocie niestety po odpadnięciu obiecano mi góry a nie otrzymałam nic... Bartek nie interesował się mną już tak jak w Hotelu. Obiecał mnie zabrać na wycieczkę... spacer... randkę mieliśmy sami miło spędzić czas a skończyło się tak, że siedziałam sama w hotelu. Bańka mydlana pękła i każde z nas przypomniało sobie, że już jest normalne życie a nie Hotel Paradise... Nikt nikogo w dupe nie kopnął bo nigdy razem nie byliśmy. Wróciliśmy do Polski, chwile jeszcze rozmawialiśmy ale żadna ze stron nie była zainteresowana rozwijaniem relacji i straciliśmy kontakt. Owszem na Bali była kłótnia, którą wyjaśniliśmy sobie po powrocie kto w którym momencie zawinił. Wszystko jest między nami jasne. To co teraz wyprawia Ata i Artur nie mieści mi się w głowie ale chętnie również wypowiem się w ich sprawie :) Tez mam kilka smaczków. Mogłabym tak pisać i pisać ale po co tracić dobrą energię ? Obserwatorzy którzy są tu ze mną są tu dla mnie a nie dla Bartka. Buziaki Uwielbiam Was, jeśli czujecie zawód trudno ale nic na siłę 🖤🤘🏽 Dodam jeszcze , że Ja nie chciałam nic udawać, że jesteśmy razem... Spięliśmy się z Bartkiem i powiedziałam, ze zaraz po odpadnięciu powiem prawdę jak jest między nami. Jednak kilka dni temu otrzymałam telefon od Bartka i prosił żebyśmy udawali... że to nam dobrze zrobi, że przybędzie jemu follow przez to i trzeba to wykorzystać. To on skomentował moje suknie ślubne i szykował już kolejne materiały dla Was :) Macie swojego Bartka.. wszystko na pokaz. A teraz byle by się wybielić, ze Dominika taka zła a On pokrzywdzony. Jestem przerażona zachowaniem tych chłopców... bo do mężczyzn to im jeszcze dużo brakuje.

Do samego finału tajemnicą pozostawała relacja Beaty i Artura oraz Soni i Łukasza. Wiadome jest, że Sonia nie jest w związku z Łukaszem, ale programowa para utrzymuje ze sobą kontakt. Natomiast jeśli chodzi o Beatę i Artura - zwycięzców drugiej edycji Hotelu Paradise - na razie łączy ich tylko przyjaźń, ale jak zaznaczył Artur w poście na swoim Instagramie:

Każdy „związek” zaczyna się od zbudowania relacji przyjacielskiej

Będzie z tego coś więcej? Czas pokaże!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE