Top Model 2020 - kto wygra? Kiedy finał 9. edycji programu?

2020-11-25 22:55 kg
Top Model
Autor: materiały prasowe TVN

Top Model to wyjątkowy program, który daje niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu. Uczestnicy show biorą udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody, a wszystkie te zadania mają pokazać, kto z nich najbardziej nadaje się na top modela. Od początku września 2020 roku na antenie TVN emitowana jest dziewiąta edycja programu. Kto wygra? Kiedy finał?

Top Model 2020 - kto wygra? Kiedy finał 9. edycji programu? Top Model to program, który otwiera przed uczestnikami drzwi do świata mody, modelingu oraz sławy. W każdym odcinku show mają oni do wykonania zadania, a efekty ich pracy ocenia jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wielkimi krokami zbliża się finał dziewiątej edycji show. Kto okaże się najlepszy i zgarnie kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładkę w popularnym miesięczniku?

Top Model 2020 - kto wygra? 

Aktualizacja: dziewiątą edycję Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek.

Finał dziewiątej edycji Top Model zbliża się wielkimi krokami. O zwycięstwo walczą: Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek, Dominic D'Angelica oraz Patrycja Sobolewska. To naprawdę bardzo mocna grupa, z której ciężko wytypować zwycięzcę edycji. Każdy z uczestników w równym stopniu zasłużył na to, aby trafić do finałowego odcinka, którego emisja zaplanowana jest na środę, 25 listopada 2020 roku. Kto z nich okaże się najlepszy? O tym przekonamy się już wkrótce!

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE