High League 5 - KIEDY i GDZIE oglądać? Transmisja High League TV na żywo

High League 5 - KIEDY i GDZIE oglądać? Transmisja High League TV na żywo
Autor: High League High League 5 - KIEDY i GDZIE oglądać? Transmisja High League TV na żywo

Kiedy jest High League 5? Gdzie oglądać High League TV i online? Transmisja na żywo z ostatniej gali w 2022 roku cieszy się dużą popularnością ze względu na kilka starć. To przede wszystkim walka wieczoru pomiędzy Alberto Simao a Pawłem Tyburskim oraz pojedynek Natalii Karczmarczyk z Agatą Fąk. Nie możecie tych oraz innych starć przegapić, więc koniecznie nadróbcie zaległości już teraz.

Spis treści

  1. High League 5 - kiedy? [DATA]
  2. High League 5 - gdzie oglądać?

High League 5 - kiedy i gdzie oglądać? Transmisja High League TV wzbudza zainteresowanie, ponieważ jest to ostatnia gala w 2022. I to jak emocjonująca! Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł Tybori Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia Natsu Karczmarczyk i Agata Fagata Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz Don Diego Kubiszyn. Dojdzie też do konfrontacji freak-fightowych zadymiarzy, czyli Mateusza Murana Murańskiego z Pawłem Scarface'em Bombą. 

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku

High League 5 - kiedy? [DATA]

HIGH League po raz pierwszy odbędzie się w Łodzi! 10 grudnia w Atlas Arenie dojdzie do już piątej gali Malika Montany. W rozpisce są najsłynniejsze polskie gwiazdy showbiznesu i Internetu. W Łodzi zobaczymy ekscytujące starcia, które przejdą do historii freak-fightów i sportów walki.

High League 5 - gdzie oglądać?

PPV High League 5 dostępne jest wyłącznie na HighLive.TV, w dwóch wersjach: Basic i Premium (lepsza jakość, dłuższe VOD i dostęp do Hejt Roomu). Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne niespodzianki, które będą towarzyszyć kibicom podczas gali.

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE