High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

i

Autor: High League High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

2022-12-10 20:19

Karta walk High League 5 - kto walczy? Lista zawodników wzbudza ciekawość wśród kibiców, którzy śledzą galę od pierwszej edycji. Organizacja, której twarzą jest raper Malik Montana, udowodniła, że jest topowa, jeśli chodzi o kontraktowane gwiazdy. Kogo zatrudnili tym razem? Jak wygląda karta walk High League 2023? Poprzeczka znów zostanie podniesiona bardzo wysoko!

Spis treści

 1. High League 5 - KARTA WALK, WALKI
 2. High League 5 - ZAWODNICY. Kto walczy?

High League 5: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2022? To, jak wygląda karta walk High League 5 mocno interesuje fanów mieszanych sportów walki, a dokładniej starć popularnych gwiazd. Gala High League od pierwszej edycji gwarantuje duże uniesienia, mając zakontraktowane gwiazdy z dużymi zasięgami. Wśród nich jest Lexy Chaplin, Fagata, Mini Majk, Zusje, Kamila Wybrańczyk, czy chociażby Artur Szpilka. Internauci liczą, że walki na High League 5 będą jeszcze ciekawsze niż miało to miejsce na czwartej odsłonie wydarzenia. Wówczas zobaczyliśmy elektryzujące starcie Szpilki z Załęckim, Roślika z Bombą, a w walce wieczoru zmierzyły się panie. Natsu po tygodniach przygotowań zrobiła wszystko, by nie dać się pokonać Lexy Chaplin w rewanżu. Stawką tego pojedynku był mistrzowski pas kobiet w kategorii muszej.

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream PPV High League 5 live?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 5 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk High League 5 ujawniona została w tym miejscu. W czasie piątej odsłony wydarzenia nie zabraknie zaskakujących zestawień, dobrze znanych zawodników, ale również niespodziewanych debiutantów. Federacja High League podpisała oficjalnie kontrakt z Maszą Graczykowską, co daje duże szanse na walkę z Agatą Fąk. Na pewno jednak nie wydarzy się to podczas piątej odsłony wydarzenia. Fagata zawalczy bowiem z partnerką Marcina Dubiela, Natalią Natsu Karczmarczyk. W walce wieczoru czeka nas elektryzujący pojedynek Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim. Jakie walki na High League 5? Jak wygląda karta walk High League 5? Kto walczy na High League 10.12.2022

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

Karta walk High League 5 2023 

 • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski
 • Agata Fagata Fąk - Natalia Natsu Karczmarczyk
 • Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević
 • Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska
 • Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski
 • Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba
 • Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk
 • Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski
 • Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda
 • Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann

High League 5 - ZAWODNICY. Kto walczy?

Kto walczy na High League 5? Zawodnicy, którzy pojawią się w klatce to doskonale znane gwiazdy, które w przeszłości wchodziły do okrągłej klatki przy pełnych trybunach. Pierwsze zestawienie zostało ogłoszone na samym końcu High League 4. Alberto Simao zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Kibice najbardziej zacierają ręce na starcie Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim oraz pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoveviciem. Na High League 5 zawalczą także kobiety. Agata Fagata Fąk zmierzy się z Natalią Natsu Karczmarczyk a Maja Staśko podejmie debiutującą Marię Graczykowską.

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?