High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

i

Autor: High League High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

2022-12-10 21:50

Kolejność walk na High League 5 pozwala lepiej zaplanować wieczór i sprawia, że nie przegapicie najważniejszych pojedynków. Kto, kiedy i o której godzinie walczy na High League 10 grudnia 2022? Jak wygląda kolejność walk na High League 5? Zastanawiacie się, kiedy walki na High League 5? Najbardziej szkoda byłoby przegapić pojedynku Dawida Załęckiego, Mateusza Murańskiego, Natalii Karczmarczyk czy Alberto Simao, który zawalczy jako ostatni. Rozpiska walk do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

 1. High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK
 2. High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK - godziny

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK pomoże lepiej zaplanować wieczór i wybrać, który pojedynek chcecie oglądać. Jaka jest kolejność walk na High League 5? Rozpiska przewiduje w sumie dziesięć starć, które wywołają ogromne emocje wśród fanów freakfightów, ale także tych, którzy lubią sportowe pojedynki. Karta walk High League 10.12.2022 zawiera starcie Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim, czyli brązowym medalistą olimpijskim z Londynu. Będzie to dla niego debiut, jeśli chodzi o walkę na tego typu galach. Jego rywalem jest Don Diego, który uchodzi za mistrza walk na gołe pięści. Panowie stoczą swój pojedynek w MMA. Obejrzycie także walkę Dawida Załęckiego z Vaso Bakoceviciem. Elektryzująco zapowiada się pojedynek Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą oraz oczywiście walka wieczoru pomiędzy Alberto Simao a Pawłem Tyburskim.

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream PPV High League 5 live?

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk High League 5 ustalana została ze względu na kilka czynników. Po pierwsze popularność danych zawodników i zainteresowanie samą walką pomiędzy nimi, po drugie dymy podczas konferencji prasowych, czyli poziom kłótni pomiędzy gwiazdami oraz doświadczenie i bilans wygranych lub przegranych starć. Pierwszy do okrągłej klatki wejdzie Kamil Hassan, który walczył trzykrotnie, a dwukrotnie przegrywając z Maksymilianem Wiewiórką i raz wygrywając z Olegiem Riaszeńczewem. Jego rywalem jest Wojciech Sobierajski,  trzykrotny medalista mistrzostw świata w biegach z przeszkodami. Później do klatki wejdą Przemysław Skulski i Andrzej Gazda, ale dopiero trzecia walka wywoła wśród kibiców ogromne emocje. Tata Denisa Załęckiego, Dawid Załęcki, zawalczy z Vaso Bakoveviciem.

Kolejność walk High League 5 wygląda następująco:

 1. Kamil Hassi Hassan - Wojciech Rekordzista Sobierajski
 2. Przemysław Sequento Skulski - Andrzej Andrew Gazda
 3. Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević
 4. Dawid Diables Porwisiak - Paweł Leh Lehmann
 5. Jakub Holak Krawczyk - Maciej Zony Zoniuk
 6. Maja Staśko - Maria Masza Graczykowska
 7. Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski
 8. Mateusz Muran Murański - Paweł Scarface Bomba
 9. Agata Fagata Fąk - Natalia Natsu Karczmarczyk
 10. Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK - godziny

O której godzinie walki na High League 5? Transmisja oficjalnie rozpocznie się o godzinie 20:00, 10 grudnia 2022. Pierwsze pojedynki powinniśmy oglądać do 20 minut po rozpoczęciu relacji ze studia. Warto pamiętać, że dokładne godziny nie są znane i są zależne od rozstrzygnięć innych starć. Do ostatniego starcia zazwyczaj dochodzi po północy.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?