High League 4 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 17.09.2022 live stream na żywo

i

Autor: High League / YouTube High League 4 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 17.09.2022 live stream na żywo

High League 4 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 17.09.2022 live stream na żywo

2022-09-17 13:14

Gdzie obejrzeć High League 4? Transmisja na żywo 17 września 2022 umili wieczór wszystkim, którzy uwielbiają polskich influencerów. Kolejny raz do klatki wejdzie Lexy Chaplin, która spróbuje pokonać Natsu. Panie zawalczą o mistrzowski pas. Na High League 4 na żywo dojdzie też do pojedynku pomiędzy Mini Majkiem a mistrzem formuły k-1 niskorosłych, Salimem Chiboubem. W klatce zawalczą również Amadeusz Roślik, Maja Staśko czy Josef Bratan!

Spis treści

  1. High League 4: gdzie oglądać online?
  2. High League 4 PPV - CENA

High League 4: gdzie oglądać online? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o High League 17.09.2022 live stream na żywo? Internauci wyczekują gorących pojedynków, które zapiszą się na kartach historii, jeśli chodzi o freak-fighty z udziałem topowych gwiazd. W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego rewanżu Natsu z Lexy Chaplin. Natalia Karczmarczyk wygrała pierwsze starcie, ale mimo to nie może czuć się faworytką. Za Lexy Chaplin owocny okres przygotowawczy, w czasie którego nadrobiła zaległości, jeśli chodzi o MMA i na pewno zaprezentuje się z dobrej strony. Emocje gwarantuje także pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Dla legendarnego pięściarza to absolutny debiut, jeśli chodzi o freak-fightowe gale. Od razu wchodzi do tego świata mierząc się z zawodnikiem, który pokonał Alana Kwiecińskiego. Pytanie o to, gdzie obejrzeć High League online zadadzą także wszyscy, którzy czekają na debiut Mai Staśko, walkę Mini Majka, a także rozwiązanie konfliktu pomiędzy Amadeuszem Ferrari Roślikiem, a Pawłem Scarefacem Bombą.

High League 4: gdzie oglądać online?

Bilety na galę HIGH League 4 cieszyły się dużą popularnością, ale transmisja gali w internecie zawsze ma większą liczbę zwolenników. Tak jak w przypadku poprzednich gal, tak i tym razem wiele osób wykupi PPV High League 2022, by przeżywać emocje w towarzystwie swoich znajomych. Pay-Per-View można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów. 

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 17.09.2022?

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

High League 4 PPV - CENA

Ile kosztuje PPV High League 4? Cena wydaje się być adekwatna do show, jakie zobaczą internauci. W sumie odbędzie się dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. PPV dostępne na HighLive.TV, w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. Ten tańszy to koszt od 34,99 PLN. Droższy natomiast kosztuje od 39,99 PLN. 

Sonda
High League 4 - która walka jest najciekawsza?