High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

i

Autor: High League High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

High League 4: KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy High League 17.09.2022?

2022-09-17 18:08

Karta walk High League 4 robi furorę wśród fanów mieszanych sztuk walk, w których biorą udział najpopularniejsze gwiazdy internetu. Będziemy świadkami rewanżowego starcia o mistrzowski pas kobiet, a także pojedynku z udziałem Artura Szpilki! Kto walczy na High League 4? Jak wygląda karta walk High League 17 września 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. High League 4 - KARTA WALK, WALKI
 2. High League 4 - ZAWODNICY

High League 4 - karta walk od pierwszych ujawnień wzbudza duże emocje wśród internautów. Walki na High League 4 najlepiej zobaczyć będąc na trybunach. Kto walczy na High League 17.09.2022? Czas na kolejne uniesienia po tym, gdy na trzeciej edycji wydarzenia byliśmy świadkami pojedynku Marcina Dubiela z Alberto, Anieli Bogusz z Kamilą Smogulecką, czy Ewy Brodnickiej z Kamilą Wybrańczyk. Karta walk High League 4 to chociażby walka rewanżowa pomiędzy dwiema czołowymi gwiazdami sieci. Lexy Chaplin zrobi wszystko, by pokazać wyższość nad Natalią Natsu Karczmarczyk, która tryumfowała przy okazji pierwszego starcia. Do okrągłej klatki wejdzie także Artur Szpilka. Rywalem byłego pięściarza we freak-fightowej organizacji jest Denis Załęcki.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

High League 4 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk High League 4 online powoli jest odkrywana przez organizatorów. Już pierwsze dwa ogłoszenia zwiastują, że przed nami jedno z najbardziej elektryzujących wydarzeń tego roku. Na sam koniec lata 2022 zobaczymy pojedynek rewanżowy Natalii Karczmarczyk z Lexy Chaplin. Będziemy także świadkami debiutu w organizacji High League, Artura Szpilki. Wszystko już 17 września w Arenie Gliwice. Oto karta walk High League 4:

 • Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub - o pas mistrzowski
 • Artur Szpilka - Denis Załęcki
 • Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel
 • Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba
 • Maja Staśko - Ewa Mrs Honey Wyszatycka
 • Jakub Holak Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała
 • Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk
 • Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz

High League 4 - ZAWODNICY

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie Team X. Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia Natsu Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą Natsu World. Szpilka to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki w Polsce. W profesjonalnym ringu, na zasadach boksu, stoczył 29 walk, z czego wygrał aż 24! Mierzył się z takimi gwiazdami jak Bryant Jennings, Tomasz Adamek, Deontay Wilder, Adam Kownacki, Mariusz Wach czy Dereck Chisora. Potrafił sprawiać sensacje i zwyciężać. O tych walkach mówiła cała Polska! 

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Sonda
Kto wygra na High League 3?