High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?

High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?
Autor: Aleksandra Sędek / High League High League 2022 PPV: CENA - TRANSMISJA LIVE. Ile kosztuje High League na żywo?

High League 2 PPV to jedyna możliwość, by przezywać ogromne emocje z udziałem znanych gwiazd internetu. Rozrywka, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Gdzie kupić High League 2 PPV? Jaka jest cena High League 2 online? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. High League 2022 PPV - cena: ile kosztuje?
  2. High League 2 PPV - gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

High League 2022 PPV: cena transmisji live interesuje wszystkich fanów popularnych osobistości, które pojawią się w okrągłej klatce. Ile kosztuje High League stream 2022 na żywo? Zastanawiacie się, gdzie kupić High League 2022 online? Wiele pytań pojawia się w kwestii transmisji, więc pędzimy z odpowiedziami! Zainteresowanie galą jest duże i wcale nas to nie dziwi. Karta walk High League 2 to w końcu kilka hitowych pojedynków, o których będzie głośno kilka tygodni po ich zakończeniu. Ogromne emocje wzbudza pojedynek Mateusza Krzyżanowskiego. Mini Majk z Ekipy Friza po pokonaniu Macieja Big Jacka Jaremy chce zostać mistrzem świata niskorosłych. Gorąco jest również wokół pojedynku Agaty Fąk, znanej jako Fagata. Ta zmierzy się z Lexy Chaplin, która zamierza zamazać plamę porażki z Natsu. Niewątpliwie, jeśli lubicie te gwiazdy internetu, to nie High League 2 online jest pozycją obowiązkową.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2022 PPV - cena: ile kosztuje?

Ile kosztuje High League 2022 ppv? Cena nie powinna szokować, bo to standardowa opłata, jeśli chodzi o tego typu wydarzenia transmitowane na osobnej platformie. W czasie High League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również to niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo! Ostatnie bilety na wydarzenie, które odbędzie się 5 lutego w Krakowie są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. A ile kosztuje ppv High League 2? Transmisja w wersji podstawowej kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja premium, wzbogacona o specjalny Hejt Room, 32,99 złotych.

HIGH LEAGUE 2 ONLINE - STREAM - LIVE 720p + 24H VOD (27,99 zł)

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

HIGH LEAGUE 2 ONLINE - STREAM - LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD (od 32,99 zł)

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji z Hejt roomu

High League 2 PPV - gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Transmisja High League 2 online przyciągnie przed ekrany komputerów, telefonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych setki tysięcy osób. Jedyną platformą, która sprzedaje PPV i jednocześnie transmituje wydarzenie jest HighLive.TV. Organizatorzy zawsze przy okazji tego typu wydarzeń proszą użytkowników, by zgłaszali nielegalnie udostępnione streamy. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA.

High League 2 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę 5.02.2022? [CENA]

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE