High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

2021-11-29 9:00
High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?
Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League - II Konferencja High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

High League 2 - kto walczy? Kiedy jest gala i gdzie się odbędzie? To zdecydowanie trzy podstawowe pytania, które zadają wszystkie osoby uwielbiające oglądać popularne gwiazdy w okrągłej klatce. Karta walk pierwszej edycji wydarzenia, tylko zwiększyła zniecierpliwienie internautów i chęć oglądania kolejnych odsłon gali, za którą odpowiada Malik Montana. Poznajcie szczegóły High League 2 już teraz.

Spis treści

 1. High League 2: karta walk
 2. High League 2: data, miejsce
 3. High League 2: bilety

High League 2: karta walk, data, miejsce i bilety, czyli cztery podstawowe kwestie, które sprawią, że internautom robi się goręcej. Kiedy jest High League 2? Data drugiej odsłony wydarzenia to najważniejsza sprawa. Ważniejsza jest chyba tylko karta walk High League 2. Internauci po tym, gdy zobaczyli, jak wygląda karta walk High League 2021 od razu zaczęli się zastanawiać, czy to jednorazowy popis, czy każda kolejna gala będzie mieć aż tak hitowe zestawienia. W walce wieczoru zapowiedziano bowiem pojedynek Natsu z Lexy Chaplin, a oprócz tego starcie Ewy Brodnickiej z Anielą Bogusz, Adriana Salomona z Maciejem Ratajem, Piotra Witczasa z Jakubem Piotrowiczem, czy pojedynek pomiędzy karłami.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Medusa rozbił mercedesa. Zdradził szczegóły wypadku przed High League

High League 2: karta walk

Karta walk High League 2 to podobnie, jak w przypadku pierwszej gali duże emocje? Kto walczy na High League 2? Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem jest Piotr Czupryn, który bardziej znany jest pod pseudonimem YoungCzuuX. Youtuber miał zawalczyć podczas pierwszej odsłony wydarzenia, jednak organizatorzy zdecydowali się wycofać go z karty walk. Dokładna przyczyna nie jest znana, ale jak powiedział Malik Montana: - Plan na drugą galę jest głębszy, ale coś się pojawi. 

 • Piotr YoungczuuX Czupryn - TBA
 • Norbert Dis Gierczak - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

High League 2: data, miejsce

Kiedy jest High League 2? Biorąc pod uwagę rozmach, z jakim tworzona jest gala High League, można się spodziewać, że druga odsłona wydarzenia odbędzie się jeszcze w tym roku. To, że druga edycja jest planowana to już pewne. Podejrzewamy, że będzie to przełom listopada i grudnia 2021. Na oficjalne potwierdzenie musimy jednak poczekać.

High League 2: bilety

Bilety na High League 2 będą dostępne, jeśli sytuacja epidemiczna w naszym kraju nie ulegnie zmianie. Poinformujemy Was w tym miejscu, jeśli pojawią się szczegóły dotyczące wejściówek.

Sonda
High League 2021 - czy będziesz oglądać?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze