High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League - II Konferencja High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

2022-02-05 19:53

High League 2 - kto walczy? Kiedy jest gala i gdzie się odbędzie? To zdecydowanie trzy podstawowe pytania, które zadają wszystkie osoby uwielbiające oglądać popularne gwiazdy w okrągłej klatce. Karta walk pierwszej edycji wydarzenia, tylko zwiększyła zniecierpliwienie internautów i chęć oglądania kolejnych odsłon gali, za którą odpowiada Malik Montana. Poznajcie szczegóły High League 2 już teraz.

Spis treści

 1. High League 2: karta walk
 2. High League 2: data, miejsce
 3. High League 2: bilety

High League 2: karta walk, data, miejsce i bilety, czyli cztery podstawowe kwestie, które sprawią, że internautom robi się goręcej. Kiedy jest High League 2? Data drugiej odsłony wydarzenia to ważna sprawa. Ważniejsza jest chyba tylko karta walk High League 2. Internauci po tym, gdy zobaczyli, jak wygląda karta walk High League 2021 od razu zaczęli się zastanawiać, czy to jednorazowy popis, czy każda kolejna gala będzie mieć aż tak hitowe zestawienia. Wówczas w walce wieczoru zapowiedziano bowiem pojedynek Natsu z Lexy Chaplin, a oprócz tego starcie Ewy Brodnickiej z Anielą Bogusz, Adriana Salomona z Maciejem Ratajem, Piotra Witczasa z Jakubem Piotrowiczem, czy pojedynek pomiędzy karłami. Karta walk High League 5.02.2022 wygląda równie dobrze, o czym możecie się przekonać poniżej! Na High League 2 zaprasza ESKA.pl i Radio ESKA.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2: karta walk

Karta walk High League 2 to podobnie, jak w przypadku pierwszej gali duże emocje? Kto walczy na High League 2? Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem był Piotr Czupryn, który bardziej znany jest pod pseudonimem YoungCzuuX. Youtuber miał zawalczyć podczas pierwszej odsłony wydarzenia, jednak organizatorzy zdecydowali się wycofać go z karty walk. Dokładna przyczyna nie jest znana, ale jak powiedział Malik Montana: - Plan na drugą galę jest głębszy, ale coś się pojawi. W klatce pojawi się również Lexy Chaplin, która spróbuje zamazać plamę porażki z Natsu. Jej rywalką w drugim starciu jest Fagata. W drugiej walce wieczoru na High League 2 zobaczymy pojedynek PashaBicepsa z Owcą WK. Oto pełna karta walk High League 2:

 • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarzak
 • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
 • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
 • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
 • Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak
 • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
 • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina

High League 2: data, miejsce

Kiedy jest High League 2? Biorąc pod uwagę rozmach, z jakim tworzona jest gala High League można się spodziewać, że i to wydarzenie zrobi furorę. Przekonacie się na własnej skórze oglądając galę 5 lutego w Krakowie.

High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

High League 2: bilety

Bilety na High League 2 zostały już wyprzedane. Jedyną możliwością, by oglądać galę, jeśli nie macie wejściówek jest High League PPV

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?