High League 2021 LIVE PPV: CENA - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć High League na żywo?

High League 2021 LIVE PPV: CENA - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć High League na żywo?
Autor: High League / materiał prasowy / plakat High League 2021 LIVE PPV: CENA - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć High League na żywo?

High League 2021 PPV to jedyna opcja, by oglądać galę z udziałem popularnych gwiazd internetu, muzyki i show-biznesu. Gdzie kupić High League 1 PPV? Jaka jest cena, czyli ile kosztuje transmisja High League? Przekonajcie się i poznajcie garść najważniejszych informacji w tym temacie.

Spis treści

  1. High League 2021 LIVE PPV: CENA
  2. High League PPV na żywo - gdzie oglądać?

High League 2021 LIVE PPV: CENA - TRANSMISJA na żywo przyciągnie uwagę internautów, którzy śledzą poczynania znanych osobistości. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o High League PPV? Cena jest przerażająca czy jednak dostęp do High League online live 2021 jest bardzo tani? Gdzie transmisja High League na żywo? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Podczas High League 28.08.2021 zobaczymy walki debiutantów, ale również gwiazd, które w przeszłości już wchodziły do okrągłej klatki. Wielki powrót po półtorarocznej przerwie zaliczy Piotr Witczak, czyli Bonus BGC. W oktagonie zamelduje się również Aniela Bogusz, bardziej znana jako Lil Masti. Na High League live 2021 zobaczymy walkę trzech zawodników na raz. W jednym czasie małe rękawice skrzyżują Łukasz Wdowiak, czyli Lukasa TV, TikToker, Bunio, a także Łukasz Walaszek. Zaskoczeniem jest również walka karłów, Macieja Big Jacka Jaremy z Jakubem Monte Carlito Olewińskim. PPV High League 2021 internauci wykupią głównie ze względu na walkę wieczoru. W ramach najgorętszego starcia wydarzenia Lexy Chaplin zawalczy z Natsu! Pełna karta walk High League wygląda ciekawie. 

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra

High League 2021 LIVE PPV: CENA

High League 2021 LIVE PPV to jedyna opcja, by oglądać galę z udziałem popularnych twórców, gwiazd internetu i znanych osobistości showbiznesu. Transmisja High League będzie mieć miejsce na konkretnej witrynie internetowej, więc nie ma szans, że galę pokaże któraś ze stacji telewizyjnych. Ile kosztuje High League PPV 2021? Transmisja z pierwszej gali to koszt od 25 złotych. Można również wybrać pakiet, którego cena to 30 złotych.

High League 2021 LIVE PPV: CENA

HIGH LEAGUE 1 - od 29,99 zł

  • LIVE + Hejt room + 7D VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji z Hejt room'u

HIGH LEAGUE 1 - od 24,99 zł

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

High League PPV na żywo - gdzie oglądać?

High League 2021 PPV na żywo można oglądać wyłącznie w jednym miejscu. Legalnie zobaczycie galę na stronie platformie wydarzenia, czyli highlive.tv. Wszystkie nielegalne streamy live będą blokowane. Gala odbędzie się 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

High League 2021: BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? [CENA]

Sonda
High League 2021 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE