Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia 2022 - uczestnicy. Kto wystąpi w show Polsatu?

2022-08-30 14:40 Adrian Rybak

Po przerwie powraca „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Widzów czeka nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny nowego szefa, jednego z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni. Znamy uczestników!

Do rywalizacji o prestiżowy tytuł, 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera, nowego Szefa Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, stanie czternastka uczestników.  Wśród nich strażak Hubert, który od dzieciństwa marzył o udziale w programie, dietetyczka i modelka Osi, absolwentka grafiki i założycielka roślinnego bloga Ina, uczestnik drugiej edycji Love Island. Wyspa miłości Igor oraz influencerka i autorka książek Julia. Premiera programu już 31 sierpnia w środę o godz. 20:00 w Polsacie. Poznajcie bliżej uczestników Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia.

ZOBACZ TAKŻE: Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia 2022 - szefowie kuchni. To oni będą oceniać uczestników

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia - uczestnicy

14 uczestników zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny – niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. Kto zawalczy o wygraną? Wszystkie informacje o uczestnikach w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE