Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia 2022 - szefowie kuchni. To oni będą oceniać uczestników

2022-08-02 17:39 Adrian Rybak
Hell's Kitchen
Autor: Polsat Hell's Kitchen - nowi jurorzy programu.

Po przerwie powraca „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Widzów czeka nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny nowego szefa, jednego z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni. Kim są szefowie kuchni nowej edycji?

14 uczestników zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny – niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. W tym sezonie przegrana drużyna zamiast kary otrzyma „lekcję do odrobienia”, czyli zadanie, które ma ich nauczyć pokory, szacunku do pracy i produktu oraz pokazać wartość pracy zespołowej. Widzowie poznają też nowych ekspertów programu. Kim są?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia 2022 - szefowie kuchni

Największą gwiazdą programu będzie Mateusz Gessler, którego Polacy bardzo dobrze znają już z programu MasterChef Junior. Towarzyszyć mu będzie dwóch ekspertów:

  • Robert Kondziela - mistrz gotowania z 30-letnim doświadczeniem, edukator kulinarny i ekspert w dziedzinie kuchni polskiej. Od 20 lat współpracuje z Mateuszem Gesslerem, obecnie zajmując stanowisko szefa kuchni w czterech jego restauracjach.
  • Bartłomiej Krężel – z gastronomią związany jest od zawsze. Swój talent i charakter pokazał w programie „Top Chef”, gdzie znalazł się w pierwszej piątce najlepszych kucharzy. Dziś jest właścicielem i szefem kuchni czterech restauracji na Dolnym Śląsku.

Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia 2022 - goście

W nowym sezonie "Piekielnej kuchni" nie zabraknie też największych gwiazd polskiego show-biznesu. W piekielnej restauracji będą próbowały i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Wśród gości: Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i wielu innych.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" w każdą środę od 31 sierpnia w Polsacie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE