Helena Englert - jak wygląda córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny? Ma szansę podbić Hollywood!

2019-10-15 16:49 aw
Jan Englert i Beata Ścibakówna
Autor: WBF

Bycie dzieckiem znanych rodziców lub przyjście na świat w aktorskiej rodzinie z pewnością może być wielką przepustką do sławy. Drzwi do show biznesu bez dwóch zdań otwierają się przed takimi osobami łatwiej. Jednak to oczywiście nie wystarczy. Aby zrobić karierę trzeba mieć oprócz tego odpowiednie predyspozycje, a także włożyć mnóstwo ciężkiej pracy. Wiele wskazuje na to, że Helena Englert ma szansę na prawdziwą międzynarodową karierę!

Helena Englert - jak wygląda i co robi córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny? Mimo bardzo młodego wieku Helena już postanowiła iść w ślady swoich znanych i zdolnych rodziców. Helena Englert właśnie rozpoczęła naukę w prestiżowej nowojorskiej szkole NYU Tisch School of the Arts, do której chodziły takie sławy jak Angelina Jolie czy Lady Gaga.

Helena Englert podbije Hollywood?

Jan Englert i Beata Ścibakówna byli gośćmi Dzień Dobry TVN, w którym został wyemitowany reportaż o ich córce Helenie. Dziewiętnastolatka, która zapragnęła iść w ślady swoich rodziców, do kariery aktorskiej podeszła bardzo poważnie. Postanowiła dopiąć swego i dostała się do wymarzonej prestiżowej szkoły. Helena w wywiadzie przyznała, że w tym roku do NYU Tisch School of the Arts dostało się zaledwie 16% zdających - to najmniejsza liczba w historii. Studia pochłaniają ogromną ilość jej czasu, jednak wierzy, że ciężka praca się opłaci.

Helena Englert ma już za sobą doświadczenie aktorskie w naszym kraju. Grała m.in. w serialach Barwy szczęścia, Znaki oraz Diagnoza, a także w filmach Układ zamknięty i Wszystko dla mojej matki. Postanowiła jednak nie spoczywać na laurach i cały czas rozwijać swój warsztat. Kto wie, być może za parę lat będzie o nie głośno na całym świecie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
F r i d a y 🖤 Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)
NAJNOWSZE