HBO Max kwiecień 2023: premiery. Jakie filmy i seriale zadebiutują w tym miesiącu?

i

Autor: materiały promocyjne HBO Max HBO Max kwiecień 2023: premiery. Jakie filmy i seriale zadebiutują w tym miesiącu?

Premiery filmowo-serialowe

HBO Max: najciekawsze premiery na kwiecień 2023. Wśród nich nowy polski serial

2023-03-31 13:47

HBO Max podzieliło się listą premier na nadchodzący miesiąc. Co ciekawego zasili ofertę platformy i którym produkcjom szczególnie warto się przyjrzeć?

Co oglądać w kwietniu w HBO Max? Nadchodzące tygodnie to oczywiście przede wszystkim nowe odcinki “Sukcesji”, która powróciła do nas z czwartym i jednocześnie ostatnim sezonem. Ponadto zobaczymy wyczekiwany kryminał z Elizabeth Olsen w roli morderczej Candy Montgomery, a także wybierzemy się do Trójmiasta, gdzie spróbujemy rozwikłać zagadkę zaginięcia popularnej influencerki.

Zatem, bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier kwietnia 2023.

HBO Max – premiery na kwiecień 2023. Jakie filmy i seriale zadebiutują w tym miesiącu?

  • “Nitram”, film (1 kwietnia) – Oparta na faktach opowieść o mężczyźnie, który w kwietniu 1996 roku zastrzelił 35 turystów odpoczywających w wakacyjnym ośrodku na Tasmanii.
  • “Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć »Titanica«”, film (1 kwietnia) – Jaakko jest niewidomy i przykuty do wózka inwalidzkiego. Kocha Sirpę, z którą codziennie rozmawia przez telefon. Kiedy pewnego dnia kobieta zostaje przytłoczona szokującą nowiną, Jaakko postanawia natychmiast się do niej udać.
  • “Życie seksualne babć”, film (1 kwietnia) – Cztery starsze kobiety przywołują swoje wspomnienia z młodości. Jedna z nich szczegółowo opisuje swoją historię. Jej młodość i wspomnienia dotyczące życia intymnego ilustrują sytuację słoweńskich kobiet w pierwszej połowie XX wieku.
  • “Royal Crackers”, serial (3 kwietnia, pierwsze trzy odcinki) – Royal Crackers to konglomerat spożywczy, który czasy świetności ma już za sobą. Kiedy założyciel firmy zostaje ubezwłasnowolniony, członkowie jego rodziny starają zrobić wszystko, aby firma odzyskała utracony blask.
  • “Stworzenia”, film (3 kwietnia) – Pisarz i jego ciężarna żona przeprowadzają się na odległą wyspę u wybrzeży Francji. Kiedy mężczyzna czyni miejscowych bohaterami swojej nowej powieści, rzeczywistość i fikcja zaczynają się niebezpiecznie mieszać.
  • “Bullet Train”, film (9 kwietnia) – Brad Pitt w roli płatnego zabójcy, który podczas swojej ostatniej misji w superszybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki musi zmierzyć się ze śmiercionośnymi przeciwnikami z całego świata. Kto wyjdzie żywy z pociągu na ostatniej stacji?
  • “#BringBackAlice”, serial (14 kwietnia, pierwsze dwa odcinki) – Zaginiona w tajemniczych okolicznościach influencerka (Alicja) niespodziewania wraca po roku. Powrót 18-latki zmienia życie jej paczki przyjaciół. Na drodze Alicji pojawia się chłopak, który twierdzi, że tego samego dnia zaginęła też jego siostra.
  • “Miłość i śmierć”, serial (27 kwietnia, pierwszy odcinek) – produkcja opowiada historię dwóch rodzin mieszkających na przedmieściach Dallas. Candy i Pat Montgomery oraz Betty i Allan Gore prowadzą pozornie szczęśliwe życie, do momentu, w którym pozamałżeński romans nie doprowadza do tragedii. Miniserial jest inspirowany książką “Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs” oraz serią artykułów publikowanych w Texas Monthly (“Love & Death in Silicon Prairie,” Part I & II).

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11